تهیه بانك محتوایی فیلمنامه از پرونده های قضایی

تهیه بانك محتوایی فیلمنامه از پرونده های قضایی آی وكیل: یك مسئول قضایی از تهیه بانك اطلاعات محتوایی فیلمنامه از پرونده های قضایی دراماتیك اطلاع داد.


به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، مهدی افتخاری دبیر سومین جشنواره تقدیر از آثار سینمایی راه یافته به سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با رویكرد پیشگیری از جرم اظهار داشت: صنعت سینما كه با ابزار هنر و دانش در خدمت فرهنگ و اقتصاد هر كشور است، بعنوان یكی از اثرگذارترین مولفه های هنری شناخته می شود. وی اضافه كرد:
معاونت اجتماعی برای سومین سال متوالی با استفاده از پیشكسوتان سینما، آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر را از بعد اجتماعی و پیشگیری از جرم مورد
بررسی قرار داد.
افتخاری خطاب به هنرمندان اظهار داشت: معاونت اجتماعی قوه قضاییه با مشاركت روسای دادگستری ها ازپرونده های رسیدگی شده كه بار دراماتیك دارند، بانك اطلاعات محتوایی فیلمنامه را تهیه كرده و از هنرمندان سینما دعوت می گردد از این بانك برای ساخت فیلم های خود استفاده كنند تا پیشگیری عملی تحقق یابد. به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، پوران درخشنده كارگردان سینما، جواد طوسی، وحیدموساییان، سید احمد میرعلایی و احمد جولایی هیئت داوران معاونت اجتماعی قوه قضاییه در انتخاب های فیلم های برتر از لحاظ پیشگیری از صدمه های اجتماعی بودند.

1396/12/09
14:06:30
5.0 / 5
3325
تگهای خبر: پرونده , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری