دیدار همسر شهید علی محمدی با دبیر ستاد حقوق بشر

دیدار همسر شهید علی محمدی با دبیر ستاد حقوق بشر آی وكیل: معصومه كرمی و اعضای انجمن دفاع از قربانیان ترور در حاشیه جلسه شورای حقوق بشر در ژنو با دكتر محمدجواد لاریجانی دیدار كردند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، اعضای سازمان مردم نهاد انجمن دفاع از قربانیان ترور كه جهت شركت در سی و هفتمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل و برگزاری پنل تخصصی در ژنو حضور دارند، در دیداری صمیمی با دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه در موضوعات مختلف به گفتگو پرداختند.

محمدجواد لاریجانی با اشاره به گروكشی غرب از حقوق بشر، از استانداردهای دوگانه جهان بخصوص جهان غرب، در برخورد با كشورها و ملت های مختلف و تبعیض در برخورداری آنها از حقوق بشر انتقاد كرد.

دبیر ستاد حقوق بشر همینطور از جعل اصطلاح مدافع حقوق بشر برای تطهیر و پوشش گروه های تروریستی مانند پژاك، ریگی و امثال آنها در ایران و منطقه ابراز نگرانی كرد.

وی با گرامیداشت یاد شهید علیم حمدی از همكاری نزدیك و صمیمی او و اقدامات علمی ارزشمند این دانشمند شهید هسته ای قدردانی كرد و در عین حال فشارهای علمی و محدودیت هایی كه برای برخی رشته های فنی برای دانشجویان و دانشگاهیان ایرانی اعمال شده است را مصداق نقض حقوق بشر دانست. علاوه بر محدودیت های علمی، محدودیت های بانكی و فشارهای غیرقانونی به دانشجویان ایرانی در حال تحصیل در كشورهای غربی نظیر انگلیس هم از دیگر نمونه های نقض حقوق بشر مسلمانان و ایرانی ها است.

معصومه كرمی و اعضای انجمن دفاع از قربانیان تروریسم هم گزارشی از فعالیت های خود در شورای حقوق بشر سازمان ملل و برگزاری پنل تخصصی در زمینه حقوق كودكان و قربانیان تروریسم عرضه كردند.
1396/12/23
14:23:07
5.0 / 5
4586
تگهای خبر: حقوق , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده