محمدرضا ثلاث؛

من عاشق اعدام هستم، وجدانم آسوده است!

من عاشق اعدام هستم، وجدانم آسوده است! آی وكیل: متهم حادثه پاسداران با اشاره به اینكه من این چند نفر را ندیده ام، اظهار داشت: بارها از بازجو پرونده پرسیده ام كِی مرا اعدام می كنید، چون دیگر علاقه ای به بازگشت به جامعه ندارم.به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، محمدرضا ثلاث در سومین جلسه رسیدگی به اتهاماتش در پاسخ به سؤال قاضی در خصوص اینكه آیا اتهامات وارده را قبول دارید؟ اظهار داشت: خیر قبول ندارم.
وی خطاب به رئیس دادگاه اظهار داشت: من محمدرضا ثلاث از علاقه مندان فقرا هستم، ما به منظور پشتیبانی از یكی از بزرگان خود و دوستانمان در پاسداران تجمع كرده بودیم كه ناجا با باتوم آغاز به زدن ما كرد؛ به صورتی كه سر من ۱۷ بخیه خورد.
متهم حادثه پاسداران تصریح كرد: اتوبوس، محل خوابگاه ما بود و ما مالك آن را نمی شناختیم. حدود هزار نفر اُتراق كرده بودیم كه بزرگ ما كه قرار بود او را هم بگیرند، به ما گفت بروید؛ ما چند نفر ماندیم كه كسانی كه از شهرستان آمدند را راه بیندازیم.
وی در مورد حمله به مأموران ناجا با اتوبوس اظهار داشت: من وقتی به سمت آنها حركت كردم، به آنها چراغ دادم؛ حتی بوق هم زدم. قبلاً هم در پایگاه پلیس گفته بودم كه عمداً این كار را نكردم، اما آنها دستان شكسته من را گرفتند و آغاز به زدن من كردند.
ثلاث با اشاره به اینكه نیت من كشتن مأموران ناجا نبود، اضافه كرد: من به حركت خود ادامه دادم چون نمی خواستم اینها بیایند و ما را بزنند، الان هم از خدا طلب بخشش برای خودم می خواهم.
بارها پرسیدم كِی مرا اعدام می كنند؟
راننده اتوبوس حادثه پاسداران با اشاره به اینكه من عاشق اعدام هستم، اظهار داشت: بارها از بازجو پرسیدم كه كِی من را اعدام می كنند، چون عاشق اعدام هستم و از این زندگی خسته شدم. در ضمن ما نرفته بودیم آدم بكشیم، بلكه برای تعصب مولایمان رفته بودیم و بنابراین وجدانم آسوده است.
وی با طرح این ادعا كه برای جنگ و كشتن نیامده بودیم، خاطرنشان كرد: دوست ندارم به جامعه برگردم.
قاضی محمدی كشكولی خطاب به متهم اظهار داشت: حرف های شما در این جلسه مغایر با دفاعیات گذشته شماست؛ چرا متفاوت صحبت می كنید كه متهم پاسخ داد: اگر شما را هم جای من بگذارند، این طور می گویید؛ شكایت ناجا را به كجا ببرم. من عمداً هیچ آدمی را نكشتم.
ثلاث در پاسخ به سؤال دیگر قاضی در خصوص اینكه چرا اتوبوس را متوقف نكردید؟ اظهار داشت: چون اراده ام دست خودم نبود.
قاضی كشكولی در ادامه خطاب به دادگاه اظهار داشت: فیلم هایی از این حادثه موجود است اما چون دارای تصاویر غیرقابل پخش است، در دادگاه پخش نكردیم.
در ادامه متهم در دفاع از خود اظهار داشت: من اصلاً این چند مأمور را ندیدم، اگر می دیدم حتماً می ایستادم.
وی در واكنش به سخن قاضی در خصوص نظریه پزشكی قانونی، شما در آن لحظه سلامت روان داشتید، اظهار داشت: بله من از هیچ چیزی استفاده نكردم، البته چشم هایم ضعیف است و حتی خوب شما را هم نمی بینم.
ثلاث اضافه كرد: ما روی شیشه های اتوبوس نقاشی های صلح و صفا كشیده بودیم به جهت اینكه همسایه ها شاكی نشوند.

1397/01/01
11:12:21
5.0 / 5
3356
تگهای خبر: بازپرس , پرونده , جامعه , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری