رئیس دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد:

پلیس، قانون و دستگاه قضایی اصول اجرای عدالت و تحقق امنیت هستند

پلیس، قانون و دستگاه قضایی اصول اجرای عدالت و تحقق امنیت هستند آی وكیل: رئیس دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد مهمترین عامل اجرای عدالت و تحقق امنیت در جامعه را قانون دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی بازوی پرتوان دستگاه قضایی در برقراری عدالت است.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مزارعی در دیدار با فرمانده و جمعی از مسئولان ارشد پلیس استان با تقدیر و تشكر ویژه از زحمات و عملكرد مطلوب مجموعه پلیس استان در روزهای تعطیلات نوروز و كاهش چشمگیر جرائم و كاهش تصادفات رانندگی، اضافه كرد: پلیس و دستگاه قضایی دو سازمان به هم وابسته هستند و یك هدف را دنبال می كنند.
وی نیروی انتظامی را بازوی پر توان دستگاه قضایی در برقراری عدالت دانست و اظهاركرد: مهمترین عامل اجرای عدالت و تحقق امنیت قانون است و صیانت از قانون وظیفه ویژه پلیس و دستگاه قضایی است.
رئیس دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد با قدردانی از عملكرد خیلی خوب فرمانده انتظامی استان در برنامه ریزی و مدیریت و بحث پیشگیری از جرایم و برقراری امنیت در سطح استان كهگیلویه و بویراحمد تصریح كرد: وظیفه همه ما برخورد قانونی با مجرمان است.
مزارعی با تاكید بر اینكه تلاش شبانه روزی و خدمات نیروی انتظامی بر هیچكس پوشیده نیست خاطرنشان كرد: دستگاه قضایی با تمام توان از پلیس حمایت خواهد داشت.
وی پلیس، قانون، دستگاه قضایی را اصول اجرای عدالت و تحقق امنیت دانست و ادامه داد: تعامل و همكاری نزدیك و بسیار مناسب دستگاه قضایی و پلیس باعث ارتقا امنیت و رضایتمندی مردم می گردد.
رئیس دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد از تعامل خوب پلیس كهگیلویه و بویراحمد با مجموعه قضائی استان قدردانی نمود و با اشاره به توفیقات پلیس در كاهش وقوع جرم و افزایش كشف جرایم اضافه كرد: همكاری و تعامل دستگاه قضایی و پلیس بعنوان ضابط قضایی، بر نظم و امنیت جامعه می افزاید.
وی مهمترین خصوصیت قضات را انصاف و عدالت و مبارزه با ظلم در جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: فعالیت در جهت تحقق عدالت، كار برای رضایت حق تعالی است.
رئیس دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد تصریح كرد: پلیس و دستگاه قضایی در كنار هم می توانند منشاء امنیت پایدار در تمامی زمینه ها همچون اجتماعی و روحی و روانی برای مردم و جامعه بوده و با تولید چنین تعاملی مردم می توانند از احساس امنیت خوبی برخوردار شوند.
مزارعی در انتها افزود: امنیت موضوعی نیست كه بتوان آن را با فردی معامله كرد؛ از این جهت دستگاه قضایی و نیروی انتظامی استان با كسانی كه امنیت عمومی جامعه را خدشه دار كنند، برخورد جدی و قاطعانه خواهند داشت.1397/01/19
14:09:48
5.0 / 5
3466
تگهای خبر: جامعه , دادگستری , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)