عضو شورای شهر تهران: فشارها به شهردار تهران علنی شد

عضو شورای شهر تهران: فشارها به شهردار تهران علنی شد آی وكیل: عضو شورای اسلامی شهر تهران در كانال تلگرامش با اشاره به صحبت های دادستان كل كشور در خصوص عرضه دوباره استعفا توسط شهردار تهران اظهار داشت: فشارها به شهردار تهران علنی شد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، زهرا صدراعظم نوری در كانال تلگرامی خود با اشاره به صحبت های امروز(دوشنبه) دادستان كل كشور در پستی نوشته است: «دادستان كل كشور با انتقاد از رد استعفای نجفی توسط شورای شهر به نجفی گفته مجددا استعفای خویش را تقدیم شورای شهر كند.
رییس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران ادامه داد: دادستان كل كشور گفته است آقای شهردار باید مهلتی هم تعیین كند و عنوان كند كه تا فلان روز در دفتر كارم هستم تا شهردار تعیین كنید، در غیراینصورت از فلان تاریخ مسئولیت شهرداری تهران را عهده دارنخواهم بود و بطور قطع آقای شهردار كسی شما را به این جهت تحت تعقیب قرار نخواهد داد.»
به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، روز گذشته در جلسه علنی شورای شهر تهران كه در جهت بررسی استعفای شهردار تهران برگزار شده بود، 16 عضو از 20 عضو حاضر در جلسه شورای شهر تهران با وجود اصرار محمدعلی نجفی، استعفای او را از شهرداری تهران نپذیرفتند.
امروز بامداد هم حجت الاسلام و السملین منتظری دادستان كل كشور در اظهاراتی گفته «شورای شهر با نپذیرفتن استعفای نجفی، سیاسی برخورد كرده. »
وی افزوده است: «به عنوان مدعی العموم اعلام می نمایم اگر چنانچه این كار ادامه یابد و آقای شهردار به دلیل بیماری نتواند وقت لازم را در مدیریت شهری بگذارد و كار صدمه ببیند، بطور قطع این آقایان مسئول هستند.»1397/01/20
18:54:08
5.0 / 5
3958
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری