رئیس كل دادگستری استان كرمان مطرح كرد

اشغال حجم زیادی از فرصت های شغلی استان كرمان توسط اتباع بیگانه

اشغال حجم زیادی از فرصت های شغلی استان كرمان توسط اتباع بیگانه آی وكیل: رئیس كل دادگستری استان كرمان با اشاره به اینكه حجم زیادی از فرصت های شغلی در استان كرمان توسط اتباع بیگانه اشغال شده است، اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیازمند نهادینه شدن فرهنگ كار و تلاش در جامعه هستیم.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، یدالله موحد در جلسه انجمن حمایت زندانیان ضمن تبریك نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج) اظهار نمود: اشتغال بعد از آزادی مانع ارتكاب مجدد جرم می شود.
نماینده عالی دستگاه قضایی در استان كرمان با تاكید بر اینكه رویكرد انجمن پشتیبانی از زندانیان از این پس بر این است كه در ازای توانمندسازی خانواده زندانیان به آنها كمك و تسهیلات داده شود، بیان كرد: مددجویانی كه اقدام به یادگیری حرفه و یا كاری نمایند از تسهیلات ویژه همچون اعطای مرخصی از جانب قضات برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به اینكه حجم زیادی از فرصت های شغلی در استان كرمان توسط اتباع بیگانه - افاغنه - اشغال شده است، اظهار داشت: برای رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیازمند نهادینه شدن فرهنگ كار و تلاش در جامعه هستیم.

مدیركل زندان های استان كرمان تصریح كرد: روح و تفكر زندانی نیازمند اصلاح، بازپروری در جهت بازگشت سعادتمندانه به جامعه است؛ بنابراین می طلبد پیش از تولید اشتغال و توانمندسازی از لحاظ ذهنی و فكری مددجویان آماده شوند.

رمضان امیری با اخطار به اینكه متاسفانه شاهد بازگشت مجدد ورودی به زندان های استان هستیم، اظهار نمود: نگهداری زندانیان هزینه های سنگینی را به بیت المال تحمیل می كند.1397/02/13
18:41:58
5.0 / 5
2305
تگهای خبر: زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده