سفر سرپرست معاونت حقوق مالكیت فكری وزارت دادگستری به كره جنوبی

سفر سرپرست معاونت حقوق مالكیت فكری وزارت دادگستری به كره جنوبی آی وكیل: سرپرست معاونت حقوق مالكیت فكری وزارت دادگستری و رئیس كمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان مالكیت فكری كره جنوبی در محل سازمان مالكیت فكری كره در شهر دائجونگ دیدار نمود.به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، قره سیدرومیانی ضمن تشریح وضعیت حقوق مالكیت فكری در ایران و جایگاه مالكیت فكری در نظام حقوقی و اقتصادی كشور در مورد نقش شورای سیاست گذاری و هماهنگی مالكیت فكری وزارت دادگستری در راهبری موضوعات در رابطه با این حوزه توضیحاتی عرضه كرد.

وی با تشكر از میزبانی كره جنوبی برای تدارك این دیدار و با اشاره به روابط تاریخی میان دو كشور اظهار داشت: حقوق مالكیت فكری یكی از ابزارهای تقویت امنیت سرمایه گذاری است و ما تلاش داریم با ترویج و توسعه حقوق مالكیت فكری در كشور این امنیت را هرچه بیشتر در كشور ارتقاء دهیم.

وی اضافه كرد: قاچاق و تقلب اموال فكری سرطان سرمایه گذاری است و ما با استفاده از وضع و به روز رسانی قوانین شفاف تلاش در تضمین سرمایه گذاری داخلی و خارجی داریم و در این زمینه از كشور كره برای سرمایه گذاری بیشتر در ایران دعوت می نماییم.

اللهیار ملكشاهی رئیس كمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی هم در این دیدار با تاكید بر افزایش تعاملات و انتقال تجربه در حوزه مالكیت فكری به تشریح نقش و اقدامات مجلس شورای اسلامی در این زمینه پرداخت.

در این دیدار، یون موسانگ رئیس سازمان مالكیت فكری كره هم با اشاره به ظرفیت های بالای ایران از آمادگی این كشور برای ارتقای روابط در حوزه مالكیت فكری و انتقال تجارب كره اطلاع داد.

در آخر این دیدار، رومیانی از یون مو سانگ، رئیس سازمان مالكیت فكری كره جنوبی برای دیدار رسمی از كشورمان دعوت كرد.
1397/02/17
12:37:45
5.0 / 5
3297
تگهای خبر: حقوق , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده