رییس سازمان تعزیرات حكومتی:

تولید نظارت و كنترل بیشتر برای كمك به آرامش موجود در بازار است

تولید نظارت و كنترل بیشتر برای كمك به آرامش موجود در بازار است آی وكیل: رییس سازمان تعزیرات حكومتی اظهار داشت: در شرایط حاضر با سیاست گذاری دولت در مبحث ارز و در فراز و نشیب های حداقلی، همكاری دوجانبه سازمان تعزیرات و حمایت به آرامش موجود در بازار كمك می نماید.به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، جمال انصاری در مراسم انعقاد تفاهم نامه همكاری سازمان تعزیرات حكومتی و سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان كه ظهر امروز (چهارشنبه) برگزار شد، اظهار نمود: انعقاد تفاهم نامه همكاری دوجانبه سازمان حمایت و سازمان تعزیرات تحقیقاً می تواند در حوزه نظارت، كنترل و برخورد در مبحث كالا و خدمات كه بیشترین همكاری و تعامل مبتنی بر الزامات قانونی را بر عهده دارند، تآثیرگذار باشد.

وی اضافه كرد: پیشینه موجود هم مبین این است كه همكاری های سازمان حمایت و كنترل های مجموعه ای آنها در كنار سازمان تعزیرات توانسته در بهبود شرایط موجود ما اعم از نظارت و كنترل و برخورد در جهت رعایت حقوق مصرف كنندگان و مداخله در سایر اقلام و عملیات كاری مشترك تأثیرگذار باشد. این حضور امروز بهانه ای برای رسیدن به یك شرایط ارتقایی مناسب تر و مطلوب تر خواهد بود.

ریس سازمان تعزیرات حكومتی در ادامه تصریح كرد: سازمان حمایت و سازمان تعزیرات بنا بر رسالت قانونی خود وظیفه دارند كه در جهت اجرای سیاست گذاری دولت در بخش های مختلف مبتنی بر رسالت های كاری خود اقداماتی را در جهت كنترل عمیق و نظارت صحیح و بهینه بر بازار و همه مولفه هایی كه سازماندهی این دو سازمان را در این راستا تقویت كند، انجام دهند.

انصاری خاطرنشان كرد: تفاهم امروز و تولید یك فهم مشترك، بیشتر مبتنی بر این اندیشه است كه در شرایط حاضر كه به نظر می رسد با سیاست گذاری دولت در مبحث ارز فراز و نشیب های حداقلی در حوزه كالا و خدمات داشته باشیم، این تفاهم به آرامش موجود كمك نماید.

وی همینطور خاطرنشان كرد: غیر از گستره نظارت و كنترلی ما، درباره كسانی كه هنجارهای صنفی و خدماتی در مجموعه حاكمیتی، بازار و خدمات را اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، دولت و افراد، كسبه جزء و كل رعایت نمی كنند، بایستی سازوكارهای بهتری برای كنترل رفتاری، نظارتی و برخوردی آنها صورت گیرد.

رییس سازمان تعزیرات حكومتی خاطرنشان كرد: در شرایط حاضر نگاه استفاده از ظرفیت های حداكثری این سازمان می تواند به آرامش مجموعه ما كمك نماید و تلاشمان این است كه همه ظرفیت های فراسازمانی سازمان های تعزیرات و حمایت كه به آرامش بر بازار و مردم كمك می نماید را بكار گرفته و حداكثر بهره را از آن برده و همینطور گام های موثری برای فرصت های بهتر و اجرای سیاست های دولت مرتبط با ساماندهی ارز برداریم.
1397/03/09
17:47:45
5.0 / 5
4133
تگهای خبر: حقوق , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

مدافع

دادگستری
توکیل
دفاع

وکالتنامه

دادگستری

وکالتنامه