جولایی مطرح كرد

آزادی ۴۴ هزار زندانی جرایم غیرعمد در پنج سال قبل

آزادی ۴۴ هزار زندانی جرایم غیرعمد در پنج سال قبل آی وكیل: مدیرعامل ستاد دیه كشور از آزادی ۴۴ هزار زندانی جرائم غیرعمد طی پنج سال قبل در سطح كشور اطلاع داد.


به گزارش آی وكیل به نقل از روابط عمومی ستاد دیه كشور، سید اسدالله جولایی در جشن گلریزان شهر ارومیه اظهار نمود: برای آزادی این تعداد زندانی با كمك خیرین و البته حمایت شكات خصوصی تا میزان ۴۰ درصد از مجموع بدهی در قالب گذشت از جانب طلبكاران بخشیده شده و مابقی با كمك ۳۰ هزار میلیارد ریالی نیكوكاران تامین شده است.
وی خاطرنشان كرد: بعنوان نمونه در سال قبل تعداد ۱۰ هزار و ۶۷۹ زندانی جرائم غیرعمد با رقم بدهی ۹ هزار و ۷۲۰ میلیارد ریالی از بند آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند كه بیش از ۳۷ درصد مجموع بدهی این افراد از جانب اولیاءدم و شاكیان پرونده ها گذشت شده است.
مدیرعامل ستاد دیه كشور با اشاره به برگزاری سی و یكمین جشن گلریزان كشور در ماه مبارك رمضان امسال ادامه داد: در این جشن رهبر معظم انقلاب چهار میلیارد ریال، دكتر روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و رئیس قوه قضائیه هم ۵۰۰ میلیون ریال كمك كردند.
وی از پرداخت كمكی معادل ۲۵ میلیارد ریال توسط یكی از خیّران ثابت قدم این مجموعه حمایتی اطلاع داد و اظهار داشت: تعداد زیادی از این نیكوكاران نیك اندیش در سطح كشور و حتی خارج از ایران وجود دارند كه با وجود ظرفیت های بالای سرمایه گذاری اقتصادی صلاح دانستند این گونه برای خود پس انداز داشته باشند.
جولایی با اشاره به اینكه امسال ۳۷۷ جشن گلریزان در نقاط مختلف كشور برگزار می شود، ابراز امیدواری كرد كه در قالب این كمك ها نزدیك به ۳ هزار زندانی جرائم غیرعمدی كه ناتوانی مالی آن ها محرز شده از بند آزاد شوند.
وی با ارائه عملكرد سال قبل اظهار داشت: رمضان المبارك سال قبل خیرین با اهدای مبلغی معادل ۶۰۰ میلیارد ریال زمینه آزادی نزیدك به ۲ هزار زندانی را در حاشیه ۳۱۳ جشن گلریزان برگزار شده فراهم نمودند.1397/03/17
20:21:04
5.0 / 5
3584
تگهای خبر: جرائم غیرعمد , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

آگهی رایگان وکالت

آگهی رایگان وکالت

آگهی رایگان وکالت

آگهی رایگان وکالت

آگهی رایگان وکالت

آگهی رایگان وکالت

آگهی رایگان وکالت