رئیس دادگستری خراسان شمالی:

تشكیل كمیته پیگیری پرونده های مهم مفاسد اقتصادی و اداری در خراسان شمالی

تشكیل كمیته پیگیری پرونده های مهم مفاسد اقتصادی و اداری در خراسان شمالی آی وكیل: رئیس كل دادگستری خراسان شمالی اظهار داشت: كمیته پیگیری پرونده های مهم مفاسد اقتصادی و اداری با تعیین قضات ویژه در استان تشكیل شد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین جعفری از تشكیل كمیته ای برای تسریع در رسیدگی به پرونده های مهم اقتصادی اطلاع داد و اظهار نمود: چندی قبل از تمام حوزه های قضایی استان (دادسراها، دادگستری ها و تجدید نظرها) خواستیم تا قضات ویژه را برای حضور در كمیته پیگیری پرونده های مهم اقتصادی و اداری در استان اعلام كنند.
وی اضافه كرد: با معرفی قضات ویژه، این كمیته تشكیل شد كه هدف آن سرعت، دقت و قاطعیت در رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی و اداری مهم می باشد تا با تسریع در حصول نتیجه، حالت بازدارندگی در بروز این گونه تخلفات داشته باشد.
وی با اشاره به حمایت قاطع دستگاه قضایی از سرمایه گذاران، اظهار نمود: ستاد پشتیبانی از سرمایه گذاری در خراسان شمالی برای رفع موانع تولید و رونق اقتصادی استان تشكل شده است.
این مقام قضایی در ادامه تصریح كرد: واحدهای تولیدی فعال خراسان شمالی تحت هیچ شرایطی نباید تعطیل شوند چون كه منطقی نیست به خاطر مطالبات معوق یك واحد اقتصادی تعطیل شود.
1397/04/05
12:47:34
5.0 / 5
2529
تگهای خبر: پرونده , قضات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری