رییس سازمان بازرسی كل كشور خبر داد

خرید ۳۸ هزار و ۲۵۰ عدد سكه توسط یك جوان ۳۱ ساله

خرید ۳۸ هزار و ۲۵۰ عدد سكه توسط یك جوان ۳۱ ساله آی وكیل: رییس سازمان بازرسی كل كشور با اشاره به اینكه احتمال احتكار خودرو همچنان توسط بازرسان این سازمان در دست بررسی می باشد، اظهار داشت: در ارتباط با سكه نفر اول ۳۸ هزار و ۲۵۰ عدد سكه خریداری نموده و برای این خرید، رقمی معادل ۵۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان پول پرداخت كرده است.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، ناصر سراج در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در ارتباط با نابسامانی های بازار ارز و سكه اظهار نمود: متأسفانه مواردی را در بحث خرید سكه شاهد بوده ایم كه اقتصاد كشور را در معرض خطر قرار می دهد، در ارتباط با سكه نفر اول ۳۸ هزار و ۲۵۰ عدد سكه خریداری نموده و برای این خرید، رقمی معادل ۵۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان پول پرداخت كرده است.

رییس سازمان بازرسی كل كشور با اشاره به اینكه این فرد تنها ۳۱ سال سن دارد، اظهار داشت: همانطور كه رئیس قوه قضاییه اشاره كردند ما در ارتباط با فروش و عرضه باید تدبیری اتخاذ نماییم و سختی هایی را در نظر بگیریم كه هركسی پول دارد نتواند وارد بازار شود و هركاری خواست در ارتباط با اقتصاد كشور انجام دهد.

سراج عنوان كرد: كدام كشور قوی اینگونه عمل می كند و ارز و سكه را اینچنین در معرض قرار می دهد؟ امیدواریم با عنایت به هماهنگی ها، دستورات مقام معظم رهبری در مورد مسائل اقتصادی، جلسات بین رؤسای سه قوه و مسئولان عالی، راهكارهای مناسب عملی شود.

وی با اشاره به اینكه دست های خارجی اساساً در این مسائل دخیل است، اظهار داشت: با هماهنگی پیش آمده بین روسای قوا به صورت قطع مشكلات موجود برطرف خواهد شد.

رییس سازمان بازرسی كشور درباره نتیجه بازدید از شركت ایران خودرو و احتمال احتكار از جانب این شركت خاطرنشان كرد: این مورد را بررسی می نماییم اما نتیجه بازدید ما این بود كه فردای روز بازدید سرزده ما از ایران خودرو، قیمت برخی خودروهای داخلی ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان ارزان گردید و دیگر هم قیمت ها بالا نرفت.

وی اظهار داشت: متأسفانه وزارت صنعت طی مصاحبه ای اعلام نمود كه ورود ماشین های خارجی ممنوع شده و این مورد مقداری بر بازار داخلی تاثیر گذاشت.

سراج تاكید كرد: ما از رسانه و عموم مردم تقاضا داریم تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف از جانب شركت یا كارخانه ای با استفاده از شماره تلفن ۱۳۶ تلفن و یا سایت سازمان بازرسی ما را در جریان تخلف صورت گرفته قرار دهند.1397/04/06
14:37:48
5.0 / 5
3436
تگهای خبر: تخلف , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده