كمالی پور: با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضا مواجه هستیم

كمالی پور: با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضا مواجه هستیم آی وكیل: نایب رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه منكر مشكلاتی كه در قوه قضاییه وجود دارد، نیستیم، خاطرنشان كرد: ما با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضایی مواجه هستیم و جمعیت كیفری رو به افزایش و عدم تناسب ظرفیت های پزشكی قانونی در امكانات نسبت به خدمات از دیگر چالش هاست.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، یحیی كمالی پور امروز در شورای مشترك قضایی و اداری استان كرمان به مناسبت هفته قوه قضاییه با اشاره به اینكه دستگاه قضایی استان كرمان جزو برترین های قضایی كل كشور است اظهار داشت: امروز دستگاه قضایی ما كه با تمام توان در مقابل هجمه ها ایستاده، آماج همه تهمت هایی است كه روزی شهید بهشتی تحمل كرد و هرجا كه دشمن ما را آماج تهمت قرار می دهد، نقطه قوت ماست و نشان داده است این قوه توانسته به وظیفه خود عمل كند.

كمالی پور با اشاره به اینكه منكر مشكلاتی كه در قوه قضاییه وجود دارد، نیستیم، خاطرنشان كرد: ما با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضایی مواجه هستیم و جمعیت كیفری رو به افزایش و عدم تناسب ظرفیت های پزشكی قانونی در امكانات نسبت به خدمات از دیگر چالش هاست.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان كرد: نگاه هایی از بیرون وانمود می كنند دستگاه قضایی همه چیز دارد و نباید چیزی(اعتبار) به این قوه داده شود در حالیكه حجم كار این نهاد زیاد است.

وی اضافه كرد: علی رغم همه چالش ها، امروز كارنامه درخشانی از قوه قضاییه می توانیم به نمایش بگذاریم و امیدواریم بتوانیم در مسیری گام برداریم كه به تحقق عدالت در جامعه مننجر شود.

كمالی پور در ادامه اظهار داشت: باید در میان مردم اعتمادسازی كرد و نگذاریم مغرضان خدمات دستگاه قضایی را با شایعه پراكنی نادیده بگیرند و به فرموده شهید بهشتی باید حرف مردم را بشنویم و در سایه رابطه حسنه اعتمادسازی بكنیم.

نایب رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در انتها تصریح كرد: كمیسیون قضایی مجلس با تمام توان در خدمت دستگاه قضایی است تا بتوانیم قدمی برای رضای الهی برداریم1397/04/08
15:22:05
5.0 / 5
3889
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری