مدیركل تعزیرات حكومتی استان تهران:

مدارك ۱۷ شركت دریافت كننده ارز دولتی در حال بررسی است

مدارك ۱۷ شركت دریافت كننده ارز دولتی در حال بررسی است آی وكیل: مدیركل تعزیرات حكومتی استان تهران در ارتباط با لیست ۴۰ شركتی كه برای ورود كالا ارز دولتی دریافت كرده، ولی مرتكب گرانفروشی شده اند، اظهار داشت: مدارك ۱۷ شركت دریافت كننده ارز دولتی برای ورود كالا دریافت شده و وزارت صنعت در حال بررسی مدارك آنها هستند و تابحال تخلفی به ما اعلام نشده است.


محمدعلی اسفنانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به پیگیری های سازمان تعزیرات حكومتی در مورد شركت های دریافت كننده ارز دولتی، اظهار نمود: برآورد اولیه در خصوص رجوع ۴۰ شركت برای دریافت ارز دولتی است كه این مسأله باید در وزارت صنعت، معدن و تجارت بررسی و تبدیل به گزارش شود و بعد گزارش را برای ما ارسال نمایند.

وی در مورد اینكه آیا پرونده تخلفی در ارتباط با شركت هایی كه برای ورود كالا ارز دولتی دریافت كرده اند تشكیل شده یا خیر، اضافه كرد: هنوز هیچ پرونده ای در این زمینه تشكیل نشده است چون گزارش تخلف را باید وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف كنندگان به ما ارائه دهد كه تابحال گزارشی به ما نداده اند.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان تهران اظهار نمود: از ۳۵ شركت، مدارك ۱۷ شركت دریافت شده و وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال بررسی مدارك این شركت ها هستند.

اسفنانی تصریح كرد: به محض اینكه وزارت صنعت و سازمان پشتیبانی از مصرف كنندگان تخلفی به ما اعلام كردند، سازمان تعزیرات وارد رسیدگی می شود، ولی با عنایت به اینكه مرجع اعلام تخلف آنها هستند و سازمان تعزیرات مرجع رسیدگی است، هر زمان كه تخلفی به ما اعلام كنند سازمان تعزیرات به مبحث رسیدگی خواهد نمود.
1397/04/20
14:00:57
5.0 / 5
2702
تگهای خبر: پرونده , تخلف , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

کانون وکلای ایران

وکیل دادگستری

وکیل ماهر

استخدام وکالت
تنظیم وکالت

مدافع

آگهی رایگان وکالت