شهرام جزایری در مرز بازرگان دستگیر شد

شهرام جزایری در مرز بازرگان دستگیر شد آی وكیل: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: شهرام جزایری در حالیكه قصد خروج غیرمجاز از مرز را داشت، در گمرك مرز بازرگان دستگیر شد.


علیرضا رادفر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اضافه كرد: جزایری به همراه چند تبعه افغانی قصد داشت با مخفی شدن در داخل یك كامیون به صورت قاچاقی از مرز ایران به سمت تركیه خارج شود كه توسط دستگاه "ایكس ری" در مرز بازرگان شناسایی و دستگیر شد.
وی تصریح كرد: جزایری بعد از دستگیری خویش را تبعه افغانستان معرفی كرده بود ولی به هویت خود اعتراف كرده و در حال بازپرسی شدن است.
جزایری ابتدا در سال ۱۳۸۱ بازداشت شد و در اوایل اسفند ۱۳۸۵ در جریان انتقال از زندان برای معرفی برخی اموالش، فرار كرد و سه روز قبل از شروع سال ۸۶ در عمان مجدداً دستگیر شد. همین اقدامِ او حكم زندانش را دو سال افزایش داد. در نهایت، شهرام جزایری كه توانسته بود از افترا اختلال در نظام اقتصادی كشور تبرئه شود، پس از ۱۳ سال از زندان آزاد شد.
تحصیل مال با استفاده از نامشروع، پرداخت رشوه به دفعات و به افراد مختلف، معافیت از سربازی به صورت متقلبانه، اعمال نفوذ برخلاف حق و مقررات قانونی، تصرف غیرمجاز در اموال و وجوه توقیف شده، فرار از زندان و خروج غیرمجاز از كشور، مهمترین اتهامات او بودند.1397/05/07
14:13:55
5.0 / 5
4488
تگهای خبر: زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری