پیام تبریك مدیر كل روابط عمومی قوه قضاییه به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریك مدیر كل روابط عمومی قوه قضاییه به مناسبت روز خبرنگار آی وكیل: مدیركل روابط عمومی قوه قضاییه با صدور پیامی، فرارسیدن روز خبرنگار را به صاحبان قلم های حق نویس و عدالت نگار تبریك گفت.


به گزارش آی وكیل به نقل از اداره كل روابط عمومی قوه قضاییه، متن پیام حسن رحیمی به این شرح است:

به نام آنكه بر قلم و آنچه می نگارد سوگند خورد تا به همه آنان كه نقطه ای از سرچشمه اندیشه پاكشان بر قلب سپید كاغذ می نشانند، حرمت و عزت بخشد و درود بر صاحبان قلم های منزه كه مصداق آشكار این حرمت داران و عزتمداران در عصر حاضرند.

در روزگاری كه هر دستی از هر آستینی برای ترسیم واژه ای در سپهر رسانه ای جهان به هوای پشتیبانی از منفعت شخصی یا منافع صاحبان قدرت بیرون می آید، بر آن قلمی كه ترجمان حریت و آزادگی است باید بوسه زد و واژگانی را كه در دفاع از شرف حق و عدل به صف می ایستند، باید در آغوش كشید.

و در این میان، صاحبان این قلم ها همچون سربازان مسلح به شمشیر عدالت، نگارندگانی مؤمنند كه تیزی تیغشان پرده های فساد را می درد و راوی صادق دردها و رنج های مردمان سرزمینشان هستند.

با درودی دوباره بر ساحت مقدس قلم و اصحاب آن، ۱۷ مرداد كه به نام «روز خبرنگار» مزین شده است را به تمام عدالت نگاران و حق نویسان ایران اسلامی تبریك می گویم و یاد و خاطره شهدای رسانه، از شهید حسن باقری تا شهید محمود صارمی را بزرگ و گرامی می دارم.

در پایان، فرصت را غنیمت دانسته و به حكم «مَنْ لَمْ یَشْكُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْكُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏»، ضمن قدردانی از همه تلاش های فعالان متعهد رسانه ای، امیدوارم كه همچون همیشه، چشمان تیزبین خویش را برای كمك به دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد و همینطور دستان واقع نگار خویش را در اطلاع رسانی از خدمات قوه قضاییه به مردم عزیزمان، به كار گیرند.

1397/05/18
18:12:04
5.0 / 5
2902
تگهای خبر: قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

اخبار وکیل

وکالت قانونی

استخدام وکالت

وکالتنامه

وکیل ماهر
موکل
دفاع