نخستین جلسه رسیدگی به پرونده رئیس دفتر رئیس جمهور سابق برگزار گردید

نخستین جلسه رسیدگی به پرونده رئیس دفتر رئیس جمهور سابق برگزار گردید آی وكیل: قوه قضاییه اعلام نمود: جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات الف.ر.م رئیس دفتر رئیس جمهور سابق در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار گردید.


به گزارش آی وكیل به نقل از روابط عمومی دادگاه انقلاب اسلامی در جلسه دادگاه الف.ر.م، كیفرخواست قرائت و با بیان تنفس از جانب رئیس دادگاه، ادامه این جلسه به وقت دیگری موكول شد.
حسب اعلام رئیس دادگاه در مهلت تنفس، به متهم و وكلای وی، فرصت داده شد كه بار دیگر كیفرخواست را ملاحظه و نسخه برداری نموده و برای تدارك دفاع، مهیا شوند.
به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام قبلی قرار بود بامداد روز شنبه سوم شهریور به اتهامات اسفندیار رحیم مشایی در شعبه اول دادگاه انقلاب رسیدگی شود. بر این اساس خبرنگاران برای پوشش خبری این پرونده به شعبه مذكور رجوع كردند اما موفق به حضور در شعبه نشدند. كمی بعد خبری در خصوص لغو دادگاه مشایی به علت عدم حضور او و وكلایش منتشر گردید. ایسنا با یكی از وكلای مشایی -علی اصغر حسینی- تماس گرفت و او درباره علت عدم حضور موكل و وكلایش در دادگاه توضیحاتی عرضه كرد.
امروز پرونده دیگری هم در دادگاه انقلاب یعنی پرونده حمید باقری درمنی متهم به فساد اقتصادی مورد رسیدگی قرار گرفت. بعد از بازگشت خبرنگاران از برنامه خبری مربوط به پوشش این پرونده در شعبه 15 دادگاه انقلاب، قوه قضاییه اعلام نمود كه نخستین جلسه رسیدگی به پرونده رئیس دفتر رئیس جمهور سابق برگزار شده است.
قوه قضاییه در این خبر تصریح كرد كه در این جلسه حسب اعلام رئیس دادگاه در مهلت تنفس، به متهم و وكلای وی، فرصت داده شد كه بار دیگر كیفرخواست را ملاحظه و نسخه برداری نموده و برای تدارك دفاع، مهیا شوند و بنابراین ادامه این جلسه به وقت دیگری موكول شد.
پس از انتشار این خبر عادل حیدری یكی دیگر از وكلای مشایی به ایسنا اظهار داشت: من و آقای حسینی وكلای آقای مشایی در دادگاه حضور نداریم و از اینكه خبری انتشار یافته كه ما در دادگاه هستیم تعجب كردم. آقای مشایی به جز ما وكیل دیگری ندارد.
1397/06/03
15:04:51
5.0 / 5
2514
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری