رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی:

كاهش جمعیت كیفری كشور در اولویت سازمان زندان ها و محاكم قضائی است

كاهش جمعیت كیفری كشور در اولویت سازمان زندان ها و محاكم قضائی است آی وكیل: رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی اظهار داشت: از شش هزار بی سواد كه سال قبل وارد زندان های كشور شدند، پنج هزار و ۱۰۰ نفر باسواد شدند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، علی اصغر جهانگیر در مراسم بهره برداری از دو طرح در زندان بندرعباس با بیان این مطلب اضافه كرد: همینطور سال قبل بیش از هزار زندانی موفق به حفظ قرآن شدند.
وی اظهار نمود: در زمینه خدمات درمانی و بهداشتی هم برنامه هایی در زندان های كشور اجرا می گردد و سال قبل صد و ۶۰ هزار نفر داوطلبانه مورد آزمایش ایدز قرارگرفته اند.
جهانگیر تصریح كرد: كاهش جمعیت كیفری كشور در دستور كار سازمان زندان ها و محاكم قضائی است كه استان هرمزگان هم در این زمینه عملكرد خوبی دارد و آمار متهمین استان چهار درصد پایین تر از میانگین كشوری است.
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی بیان كرد: طرح بازسازی و صنعتی سازی آشپزخانه مركزی زندان بندرعباس بااعتبار ۷۲۰ میلیون تومان اجراشده است كه با بهره برداری از آشپزخانه سالیانه سیصد تا چهارصد میلیون تومان صرفه جویی هزینه ای و مواد غذایی می گردد.
به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، آسایشگاه سربازان زندان مركزی بندرعباس با ظرفیت ۱۵۰ نفر دارای بخش های آموزشی، ورزشی و خوابگاه است هم با هزینه ۱۵۰ میلیون تومان ساخته و تجهیز شده است.1397/06/14
13:23:40
5.0 / 5
3015
تگهای خبر: آسایش , خدمات , زندان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری