حاتمیان: قوه قضاییه برخورد با مفسدان در هر سطحی را ادامه دهد

حاتمیان: قوه قضاییه برخورد با مفسدان در هر سطحی را ادامه دهد آی وكیل: یك عضو كمیسیون كشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: مردم از قوه قضاییه انتظار دارند تا برخورد با مفسدان در هر سطحی و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از بروز فساد تداوم داشته باشند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، عبدالله حاتمیان در تذكری شفاهی در انتها جلسه امروز مجلس شورای اسلامی بیان كرد: از مجلس شورای اسلامی و دولت كه قانون امهال سه ساله وام های كشاورزی و بخشش سود و جرائم مربوط به بانك ها را تصویب و ابلاغ كردند تشكر می كنم. از وزرای جهاد كشاورزی، اقتصاد و سازمان مدیریت كه مخاطبان اصلی اجرای این قانون هستند می خواهم دستورالعمل های اجرایی مربوطه را هرچه سریع تر به مسئولان ابلاغ كنند. از بانك های عامل می خواهم با عنایت به این قانون در این سال خشك به كشاورزان كه مشمول این قانون می شوند برای تسویه فشار نیاورند.

وی در ادامه بیان كرد: اعتماد مردم به نظام و دولت بزرگترین سرمایه جمهوری اسلامی است. از رییس جمهور و وزرا می خواهم با گزارش دهی به هنگام و شفافیت با مردم و تلاش مضاعف و رعایت انضباط اداری و مالی اعتماد كاهش یافته مردم را بازگردانند.

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اقدامات قوه قضاییه در روزهای اخیر در برخورد با مفسدان اقتصادی قابل تقدیر است. تداوم برخورد با مفسدان در هر سطی و انجام اقدامات پیشگیرانه مورد انتظار مردم ریاست جمهوری و جهاد كشاورزی برای تامین علوفه دامداران و نهاده های كاشت كشاورزان كه امسال آنها را در مضیقه قرار داد، اقدامات لازم را انجام دهند.


1397/06/15
12:25:11
5.0 / 5
4143
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی