كاظمی:

بهتر است دادگاه مفسدان اقتصادی با حضور خبرنگاران برگزار گردد

بهتر است دادگاه مفسدان اقتصادی با حضور خبرنگاران برگزار گردد آی وكیل: نایب رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یكی از دلایل درخواست رییس قوه قضاییه از مقام معظم رهبری درباره دادگاه مفسدان اقتصادی بحث خبری و مطبوعاتی آن بود.محمد كاظمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به ضرورت اهتمام به بحث رسانه ای شدن و بازتاب خبری در نوع برگزاری دادگاه های اخیر اظهار نمود: علت این كه رییس قوه قضاییه درخواست ترك تشریفات و رسیدگی فوق العاده در این پرونده ها را از مقام معظم رهبری داشت بحث اقناع افكار عمومی و پاسخگویی به درخواست ها و نیازهای مردم بود.

وی اضافه كرد: اگر قرار بود این موارد با رعایت تشریفات دادرسی و مقررات حاكم بر محاكم و به صورت غیرعلنی صورت گیرد این درخواست انجام نمی شد.

نایب رییس كمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح كرد: حال كه این دادگاه ها به صورت علنی برگزار می گردند بهتر است نشریات و خبرنگاران در این دادگاه ها حضور داشته باشند و برای در جریان گذاشتن مردم اخبار را منعكس كنند.

كاظمی تصریح كرد: مردم منتظر هستند ببینند محاكم چه احكامی را در چه زمانی صادر می كنند و دلایل و مستندات این اتهامات چیست؟ عموما شاهد می باشیم متهمین اتهامات انتسابی را انكار می كنند. اگر احكام مستدل و مستند صادر شود می توان افكار عمومی را قانع كرد.
1397/06/21
13:06:55
5.0 / 5
3941
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی