اسماعیلی:

گروه های تروریستی محارب بودن خویش را به اثبات رساندند

گروه های تروریستی محارب بودن خویش را به اثبات رساندند آی وكیل: رییس كل دادگستری استان تهران با اشاره به حادثه تروریستی اخیر در اهواز اظهار داشت: از منظر حقوقی، در جنایت اخیر اهواز، گروه های تروریستی، محارب بودن خویش را به اثبات رساندند و دستگاه قضایی با قاطعیت تمام و برابر قانون آنان را به اشد مجازات محكوم خواهد نمود.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در سومین نشست شورای معاونین دادگستری كل استان تهران در سالجاری كه با حضور اعضا برگزار گردید ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبداالله الحسین(ع) و خاندان پاك و مطهرش و آرزوی قبولی عزاداری ها و هم تسلیت به جهت شهادت مظلومانه تعدادی از هموطنان در حادثه خونین اهواز طی سخنانی اظهار نمود: به طور قطع خون مقدس شهدا مایه بركت و تداوم انقلاب اسلامی خواهد بود، هر چند از دست دادن این عزیزان سخت و جانگداز است، لكن این امر باعث انسجام و اتحاد ملی در بین مردم و مسئولین بخصوص در خطه شهیدپرور خوزستان شده و تثبیت نظام را به دنبال دارد.
وی تاكید كرد: در جریان این حادثه، ضد انقلاب و حامیان آنها رسوا شدند و از منظر حقوقی و قضایی محارب بودن خویش را به اثبات رساندند و بدین ترتیب تردیدها از میان رفت و افراد دستگیر شده بزودی به سرپنجه عدالت سپرده می شوند و دستگاه قضایی با قاطعیت تمام و برابر قانون آنان را به اشد مجازات محكوم خواهد نمود و در این راستا سایر نهادهای امنیتی و نظامی هم تا خشكاندن ریشه خبیث این گروه های تروریستی و جنایتكار لحظه ای از پای نخواهند نشست.
رییس شورای قضایی استان تهران در ادامه سخنان خود، با عنایت به شرایط اقتصادی جامعه و محدودیت های موجود در اعتبارات تخصیصی كه ناشی از كاهش درآمدهای دولت و افزایش هزینه ها می باشد، مشكلاتی را سبب گردیده كه ضروریست در چنین شرایط خاص، از مقوله صرفه جویی در تمامی ابعاد و در قالب اقتصاد مقاومتی بهره بگیریم تا انشاالله با سرافرازی و عزتمندانه، این گردنه را هم با موفقیت پشت سر گذاشته و از این طریق از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همینطور خون شهدا پاسداری نماییم. بنابراین بهتر است در این خصوص كارگروهی تشكیل و مصادیق صرفه جویی از منظر مدیریتی تعیین و به واحدهای قضایی و ستادی منعكس گردد.

اسماعیلی با اشاره به آیین نامه اجرایی مراقبت های الكترونیكی و دستورالعمل كنترل مجرمان حرفه ای و سابقه دار تاكید كرد: لازم است در جهت اجرایی شدن موارد فوق در اسرع وقت تیم های تخصصی تشكیل و استعلامات لازم از مراجع ذیربط انجام و سپس با اولویت بندی مناسب و اعلام به قضات در سطوح مختلف، گام های عملی برداشته شود.
در این جلسه در ارتباط با مطالب مطروحه از ناحیه ریاست شورا، مباحث كارشناسی لازم عرضه شد و سپس حسب مورد تصمیماتی هم اتخاذ گردید.
1397/07/04
22:26:44
5.0 / 5
3789
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده