یك مقام مسئول:

اجرائیه‎های بانكی ضد واحدهای تولیدی متوقف می‎شود

اجرائیه‎های بانكی ضد واحدهای تولیدی متوقف می‎شود آی وكیل: رئیس كل دادگستری لرستان اظهار داشت: اجرائیه‎های بانكی ضد واحدهای تولیدی متوقف می‎شود.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، جعفر بدری در ستاد اجرای سیاست‎های اقتصاد مقاومتی شهرستان الیگودرز اظهار نمود: تلاش ما این است كه موانع بر سر راه تولید واحدهای صنعتی را برداریم. در این شرایط به هیچ وجه اجازه نمی‎دهیم بانك‎ها اخلالی در روند تولید واحدها تولید كنند.
وی با بیان این كه «واحدهای تملك شده توسط بانك‎ها سبب شده مشكل بر مشكلات قبلی اضافه شود» تصریح كرد: تا تثبیت وضعیت موجود اجرائیه‎های بانكی ضد واحدهای تولیدی متوقف می‎شود تا آن ها بتوانند از این شرایط پرخطر خارج شوند.
وی با اشاره به امتیاز آب، برق و گاز واحدهای تولیدی تصریح كرد: در مورد آب و برق و گاز هم دستگاه‎های خدماتی حق قطع این امتیازات را از واحدهای تولیدی ندارند ولی این كار تابحال انجام نشده و دولت باید برای این مورد برنامه‎ریزی كند.
رئیس كل دادگستری لرستان خاطرنشان كرد: اگر در میان بانك و تولید كننده اختلافاتی رخ داد باید یك مرجع باشد كه این مشكل را رفع كند. بانك‎ها تبدیل شده‎اند به بنگاه‎های درآمدزایی برای كسانی شده كه از طریق تملك واحدهای تولیدی و جریمه آنها امرار معاش می‎كنند.1397/07/20
22:05:55
5.0 / 5
3912
تگهای خبر: خدمات , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده