زمان و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون قضاوت ۹۷ اعلام گردید

زمان و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون قضاوت ۹۷ اعلام گردید آی وكیل: معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای زمان و نحوه دریافت كارت شركت در آزمون (جذب عمومی) تصدی منصب قضاء سال ۹۷ را اعلام نمود.


به گزارش آی وكیل به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
«كارت شركت در آزمون كلیه داوطلبان از روز سه شنبه ۹۷/۰۷/۲۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. بنابراین كلیه داوطلبان متقاضی شركت در آزمون، جهت شركت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذكور رجوع و با وارد كردن اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت كارت شركت در آزمون اقدام و برپایه آدرس تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط رجوع نمایند.

بدیهی است جهت شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و همینطور اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و عرضه آن الزامی است. چنانچه داوطلبی به علت در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا كد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت كارت شركت در آزمون خود نمی گردد، لازم است بر مبنای اطلاعیه پرینت كارت به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه رجوع و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا كد پیگیری ثبت نام اقدام نماید.»
به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، آزمون قضاوت امسال روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ برگزار می شود. داوطلبان دانشگاهی پذیرفته شده در آزمون تستی، روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ در آزمون تشریحی شركت خواهند كرد.1397/07/22
19:19:43
5.0 / 5
2966
تگهای خبر: پرونده , سازمان , شركت , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

خانواده

وکالت قانونی

بررسی وکیلها

تنظیم وکالت

توکیل

موکل

محکمه