رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

پیشگیری از وقوع جرم اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است

پیشگیری از وقوع جرم اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است آی وكیل: گرگان- رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح كشور اظهار داشت: پیشگیری از وقوع جرم و آگاه سازی، اولویت سازمان قضایی نیروهای مسلح است.به گزارش آی وكیل به نقل از مهر، حجت الاسلام و المسلمین شكرالله بهرامی، ظهر سه شنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان قضائی و دادستان نظامی نیروهای مسلح استان گلستان، اظهار نمود: سازمان قضایی نیروهای مسلح تنها مرجعی است كه به جرایم خاص نظامی و انتظامی رسیدگی می‏ كند و از همین رو مسئولیت سنگینی بر دوش این نهاد است.
وی اضافه كرد: نظام ما نظام اسلامی متكی بر ارزش های انقلابی است و این ارزش ها بدون رشادت نیروهای مسلح، اتحاد مردمی و همراهی دستگاه قضائی برای تامین امنیت به دست نیامده است.
بهرامی اضافه كرد: هر مسئولی كه وظیفه سنگین و خطیر تری در جامعه بر عهده دارد، سوال از او و عملكردش بیشتر است و وی هم باید با سعه صدر و صداقت به حوزه مسئولیتی خود پاسخگو باشد.
وی افزود: برخی مواقع امكان دارد در بخش مسئولیت قضائی فشارهایی به قضات این حوزه بیاورند و این مساله مسئولیت ما را در تصمیم گیری های صحیح بیشتر می كند.
بهرامی با اشاره به اینكه همه مسئولان رفتنی هستند، اظهار داشت: حفاظت و حراست از امنیت مردم باید شاخصه عملكرد هر مدیری باشد و این وظیفه برای بخش قضایی، انتظامی و نظامی برای اجرای آن بسیار حساس تر است.
به گفته وی، سازمان قضایی نیرو های مسلح در سراسر كشور در ۳۱ استان تشكیل شده است و در ۱۱ شهرستان هم دادسرای ناحیه داریم كه به انجام وظایف مشغول هستند.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح كشور، با اشاره به اینكه هدف سازمان قضایی نیرو های مسلح صیانت از نیرو های مسلح است، خاطرنشان كرد: نیروهایی كه حافظ امنیت هستند نباید در معرض تهدید و صدمه قرار گیرند و مهمترین عاملی كه ما برای این مهم در پیش گرفتیم بحث پیشگیری از وقوع جرم و آگاه سازی در نیروهای مسلح است.

1397/07/24
19:06:30
5.0 / 5
3671
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

وکالت ماهر
حقوقدان

آگهی رایگان وکالت

وکیل قانونی

وکیل

کانون وکلا