رئیس كل دادگستری كهگیلویه و بویراحمد:

برای مدیران كم كار پرونده قضایی تشكیل می گردد

برای مدیران كم كار پرونده قضایی تشكیل می گردد آی وكیل: رئیس كل دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: لازم است كه مدیران مسئول به حوزه امنیت اقتصادی ورود كرده و تلاش كنند كه در زمینه ارزاق عمومی مردم خللی وارد نشود هر مدیری كم كاری كند دستگاه قضایی ورود كرده برای آن مدیر پرونده قضایی تشكیل می دهد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام غلامرضا مزارعی در آیین تكریم و معارفه روسای كل سابق و جدید دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد اضافه كرد: جایگاه قضاوت در شریعت اسلامی به گونه ای است كه حضرت حق تعالی فرمایشاتی در كلام حق و ائمه هدی در فرمایشات خود و رفعت این جایگاه دارند.
وی با گله مندی از برخی ادارات و سازمان ها كه در مكاتبات خود از لفظ مدیركل دادگستری استفاده می نمایند، افزود: در دادگستری ما مدیركل نداریم، هر قاضی با استقلال رییس یك شعبه یا حوزه است كه مبین استقلال دستگاه قضایی است و دستگاه قضایی قوه ای است مستقل كه با قوای دیگر در تقابل نیست. ازاین رو دادگستری اداره كل نیست هر یك از قوا زیر مجموعه ای دارند و در قوه قضائیه، مجموعه ای بعنوان شورای قضایی زیر نظر رییس كل دادگستری استان انجام وظیفه می كنند ازاین رو قاضی استقلال مطلق در حوزه خود دارد.
رئیس كل دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد در مورد امنیت در استان هم عنوان كرد: یكی از وظایفی كه دستگاه قضایی عهده دار آن است مقوله امنیت است اگر انسان هیچ چیز نداشته باشد اما امنیت داشته باشد مثل این است كه همه چیز دارد امنیت حیاتی ترین امر، برای توسعه و بستر حیات بشر است.
مزارعی تصریح كرد: علاوه بر امنیت اجتماعی، لازم است كه مدیران مسئول به حوزه امنیت اقتصادی ورود كرده و تلاش كنند كه در زمینه ارزاق عمومی مردم خللی وارد نشود هر مدیری كم كاری كند دستگاه قضایی ورود كرده برای آن مدیر پرونده قضایی تشكیل می دهد.
وی با اشاره به اینكه در حوزه دادگستری در آخر جدول ناامنی و جزو سه استان امن كشور قرار داریم، اضافه كرد: نظارت بر سایر دستگاهها كه با استفاده از سازمان بازرسی و دادستان مركز استان با همه ادارات و سازمانها ضمن رعایت استقلال، همراهی و رفاقت را برای توسعه و پیشرفت استان با هم داریم.
رئیس كل دادگستری استان كهگیلویه و بویراحمد افزود: از برادر فرهیخته آقای دكتر حسن نگین تاجی كه زحمات زیادی در این زمینه متحمل شدند و كارهای علمی خوبی كردند تشكر می كنم و باید بگویم كه 60 درصد دعاوی استان در دادسرا و دادگاههای عمومی و انقلاب مركز استان رسیدگی می گردد و از بدو ورودم تلاش كردم فرزندان شایسته كهگیلویه و بویراحمد در همه جا بدرخشند.
به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، در انتها این آیین از زحمات حسن نگین تاجی، رئیس كل سابق دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان بویراحمد تقدیر و خداكرم نیكمرام بعنوان رئیس كل جدید دادگاهه ای عمومی و انقلاب شهرستان ارائه شد.
1397/07/29
13:25:48
5.0 / 5
4258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری