محموله 30 میلیاردی هروئین در گلزار بردسیر متوقف گردید

محموله 30 میلیاردی هروئین در گلزار بردسیر متوقف گردید آی وكیل: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر از كشف 125 كیلو و 900 گرم هروئین و 198كیلوگرم تریاك در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت: ارزش تقریبی موادمكشوفه 30 میلیارد ریال است.


به گزارش گروه دریافت ایسنا، محمد امین نخعی اظهار داشت: در این رابطه سه قاچاقچی دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند و تحقیقات تكمیلی همچنان در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر ادامه دارد.
وی اعلام نمود: یكی از اشرار و قاچاقچیان دستگیر شده تبعه افغانستان و دارای سوابق مختلف در حمل مواد مخدر است كه با استفاده از مدارك سجلی جعلی همچون كارت ملی تقلبی در ایران تردد می كند.
وی در تشریح جزئیات خبر عنوان كرد: به دنبال اعلام منابع خبری مشخص شد یك باند قاچاق مواد مخدر قصد انتقال محموله ی سنگین مواد مخدر از استان سیستان و بلوچستان به سمت استان های عمقی كشور را دارند.
وی ادامه داد: بلافاصله مبحث در دستور كار دستگاه قضایی وماموران مواد مخدر شهرستان قرار گرفت و بعد از هماهنگی های لازم و صدور دستور قضایی دو اكیپ از ماموران مواد مخدر به محور رابر به گلزار اعزام شدند.
این مقام قضایی بیان كرد: بعد از تعقیب و گریز خودروهای حامل مواد مخدر متوقف و پس از بازرسی های بعمل آمده مشخص شد كه125 كیلو و 900 گرم هروئین و 198 كیلوگرم تریاك در كف خودرهای مذكور جاسازی شده است.1397/08/20
14:24:45
5.0 / 5
194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها