دادستان گرگان خبر داد

آزادی دو متهم پرونده تصادف مدیرعامل تامین اجتماعی با كفالت

آزادی دو متهم پرونده تصادف مدیرعامل تامین اجتماعی با كفالت آی وكیل: دادستان عمومی و انقلاب گرگان اظهار داشت: پرونده تصادف مدیرعامل تامین اجتماعی و معاونش در شعبه ششم بازپرسی دادسرای این شهر در حال رسیدگی است و هم اكنون دو متهم پرونده به قید كفالت آزاد هستند.حجت الاسلام سید رضا سیدحسینی در گفت وگو با ایسنا، در ارتباط با آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده تصادف دكتر نوربخش مدیرعامل تامین اجتماعی و تاج الدین معاونش، اظهار نمود: این حادثه جنبه های مختلفی دارد كه یكی از آنها بحث خود تصادف است كه در شعبه ششم بازپرسی در حال رسیدگی می باشد.

وی اضافه كرد: در كارشناسی اولیه راننده تریلی، راننده لندكروز و اداره راه هر سه بعنوان مقصر اعلام شدند كه دلایل آن بی احتیاطی دو راننده و نقص راه اعلام گردید و چون به این نظریه اعتراض شده، هیأت كارشناسی فرستاده میگردد تا این موضوعات را بررسی كند.

دادستان گرگان اشاره كرد: سوژه پزشكی قانونی هم درباب این سوژه مطرح است كه باید در ارتباط با علت تامه فوت نظر بدهد، همین طور سوژه مطرح دیگر دیر رسیدن آمبولانس است كه این سوژه باز به صورت مجزا در حال رسیدگی می باشد.

سیدحسینی درباب اینكه آیا در اسكورت مدیران تأمین اجتماعی قصوری وجود داشته است، اظهار داشت: دادسرای نظامی باید به این مسأله رسیدگی كند كه آیا قصوری در این زمینه انجام شده یا نه كه دادسرای نظامی هم اعلام نمودند این سوژه را بررسی می كنند.

وی در ارتباط با سوژه مطرح در ارتباط با نقصها جاده ای اشاره كرد: از پارسال در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان 10 نقطه حادثه خیز تعیین شده كه قرار بود این مشكلات رفع گردد ولی به سبب كمبود بودجه اقدامی صورت نگرفت. یكی از نقاط حادثه خیز همین قسمتی است كه حادثه تصادف اخیر در آن اتفاق افتاده كه در معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادسرا در حال پیگیری آن هستیم تا این نقصها جاده ای برطرف شود كه این موضوعات جدای از این پرونده می باشد و امیدواریم ان شاءالله دیگر شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

دادستان گرگان اظهار داشت: دو راننده تریلی و ماشین سواری هم اكنون به قید كفالت آزاد هستند. همین طور در ارتباط با متهم سوم كه اداره راه بوده، فعلاً مدیركل راه و شهرسازی را در این پرونده احضار كردیم و اتهامات اولیه به ایشان تفهیم شده است كه ایشان باز دفاعیاتی در این خصوص داشته اند.

سیدحسینی اضافه كرد: باید ببینیم مقصر اصلی كیست و مسئول مربوطه اصلی شناسایی شود.

وی در ارتباط با شایعاتی در خصوص عمدی بودن تصادف اظهار داشت: این شایعات درست نیست و این سوژه تصادف و حادثه بوده كه برمبنای تحقیقات اولیه به سبب بی احتیاطی راننده ها و نقص راه رخ داده و به این پرونده باز مانند سایر پرونده ها رسیدگی میگردد.

دادستان گرگان اضافه كرد: به صورت جدی پیگیر سوژه نقص راه هستیم كه این دوربرگردان ها استاندارد شود و دیگر شاهد این حوادث در ورودی و خروجی شهر گرگان نباشیم و این سوژه را در امتداد حقوق عامه پیگیری می نماییم كه در این خصوص اداره راه و شهرسازی باز برای پیشگیری دعوت و ملزم شدند كه در اسرع وقت این موارد رفع گردد.
1397/08/27
23:33:34
5.0 / 5
3867
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی