دادستان كرمان خبر داد

انهدام سه باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق كشور

انهدام سه باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق كشور آی وكیل: دادستان عمومی و انقلاب مركز استان كرمان از انهدام سه باندكلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق كشور آگاهی داد و اظهار داشت: برخورد با قاچاقچیان كلان مواد مخدر در دستور كار جدی دستگاه قضائی است.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، دادخدا سالاری در این باره اظهار نمود: سربازان گمنام امام زمان "عج" در اداره كل اطلاعات استان كرمان طی 24 ساعت گذشته سه باند كلان و بین المللی قاچاق مواد مخدر كه محموله ها را سپس وارد كردن به كشور، با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی كشور به استانهای عمقی قاچاق می نمودند، شناسایی و پیش از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط كشور مورد ضربه قرار دادند.

این مقام قضائی اعلام نمود: شامگاه گذشته سپس انجام یكسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از طرف افسران اطلاعاتی استان كرمان، در سه عملیات جداگانه در شهر كرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای كلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

سالاری عنوان كرد: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه كلاشینكف و كلت كمری و مقدار یك تن و 300 كیلوگرم تریاك كشف و سه دستگاه خودرو باز توقیف شده است.

در همین رابطه سید علی متولی رییس دادگاه عمومی نرماشیر باز از كشف بیشتر از 300 كیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان كرمان آگاهی داد.1397/08/29
14:22:15
5.0 / 5
262
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده