معاون فرهنگی دانشگاه تهران:

از اظهار نظر درباره وضعیت پرونده های دانشجویان بازداشتی منع شدم!

از اظهار نظر درباره وضعیت پرونده های دانشجویان بازداشتی منع شدم! آی وكیل: دكتر مجید سرسنگی با تاكید بر اینكه از اظهار نظر درباب وضعیت پرونده های دانشجویان بازداشتی وقایع دی ماه پارسال منع شده است، اظهار داشت: قرار بر این است كه فقط قوه قضائیه در این زمینه اظهار نظر كند؛ اما به صورت كلی برخورد مناسبی با این دانشجویان صورت گرفته است.معاون فرهنگی دانشگاه تهران در گفت وگو با ایسنا، با بیان این مطلب در پاسخ به آخرین وضعیت پرونده های دانشجویان بازداشتی حوادث دی ماه پارسال دانشگاه تهران اظهار نمود: من اطلاعات دقیقی از وضعیت پرونده های این دانشجویان در اختیار ندارم. البته بخشی از اطلاعات را در اختیار دارم، اما قرار بر این شد كه این اطلاعات از راه قوه قضائیه منتقل شود و در اختیار رسانه ها قرار بگیرد. بدین سبب از اظهار نظر در این زمینه منع شده ام.

وی در ادامه اشاره كرد: برمبنای تصمیم گیری كه صورت گرفته و با عنایت به اینكه قوه قضائیه اطلاعات دقیق تری از وضعیت پرونده های دانشجویان بازداشتی دانشگاه تهران در وقایع دی ماه پارسال در اختیار دارد، بدین سبب این قوه باز در این زمینه اطلاع رسانی خواهدنمود.

سرسنگی اشاره كرد: آنچه كه می توانم درباب وضعیت دانشجویان بازداشتی حوادث دی ماه دانشگاه تهران بگویم، این است كه با همه این دانشجویان برخورد مناسبی صورت گرفته و هم اكنون همه دانشجویان حتی كسانی كه حكم گرفته اند، آزاد هستند و در زندان نیستند و حكم اغلب این دانشجویان باز سبك بوده و بسیاری باز تبرئه شدند و البته احكام برخی باز تعلیق شد.

وی درانتها اشاره كرد: از نظر من درباب كلیت ماجرای حوادث دی ماه ۹۶ با تعامل خوب میان قوه قضائیه، نهادهای امنیتی، مجموعه آموزش عالی و...، به گونه ای رفتار شد كه كمترین لطمه به این دانشجویان وارد شود و هم اكنون باز مسائل غالب دانشجویان حل و فصل شده، ولی اینكه مسائل ریز این دانشجویان در چه مرحله ای است را قوه قضائیه اعلام خواهدنمود.
1397/09/07
20:08:19
5.0 / 5
3282
تگهای خبر: بازداشت , پرونده , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری