دادستان شیراز اعلام كرد:

آخرین خبر برای مالباختگان شركت فایننشیال در شیراز

آخرین خبر برای مالباختگان شركت فایننشیال در شیراز آی وكیل: دادستان عمومی و انقلاب شیراز مالباختگان شركت هرمی فایننشیال را برای طرح شكایت از این شركت به شعبه 10 بازپرسی شیراز دعوت كرد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، به نقل از دادگستری استان فارس، علی صالحی اظهار داشت: سپس شناسایی عوامل فعال كمپانی فایننشیال در كشور و استان فارس و انجام تحقیقات كامل برای عوامل اصلی این كمپانی پرونده قضایی با بهتان بی نظمی در نظام اقتصادی و پولی كشور از راه عضوگیری در گروه های هرمی تشكیل و در نتیجه 15 نفر از عوامل فعال در كشور دستگیر و بعضی از رابطین آنها در خارج از كشور شناسایی شدند.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز با تاكید بر اینكه فعالیت این كمپانی در كشور اساساً غیر قانونی بوده و این افراد مبادرت به فعالیت هرمی و تبلیغات اغواگرانه كرده بودند، اظهار داشت: در همین خصوص افراد زیادی با امید به كسب منافع كلان مبادرت به سرمایه گذاری در این كمپانی كرده بودند كه در نتیجه این اقدام ناآگاهانه ضمن مالباخته شدن زمینه خروج هزاران میلیارد ریال ارز و ثروت ملی از كشور را فراهم كردند.
وی این اقدام كمپانی مذكور را یكی از جدیدترین اقدامات مجرمانه هرمی و چپاول اموال مردم خواند و اضافه كرد: سران این كمپانی در كشورهای امارات و مالزی و چند كشور خارجی شناسایی شده اند.
صالحی با اشاره به اینكه اموال و دارایی های قابل توجهی از این افراد شناسایی و توقیف شده است، اظهار داشت: دستگاه قضایی در امتداد پیگیری حقوق عامه سپس تشكیل پرونده و اقدامات قانونی اولیه از مالباختگانی كه در نتیجه تبلیغات اغواگرانه این شركت هرمی اموال خودرا از دست داده اند دعوت می كند تا برای طرح شكایت به دادستانی بازگشت كنند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز اظهار داشت: مالباختگان هرچه سریعتر به شعبه 10 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شیراز واقع در میدان آزادی (گاز) ابتدای خیابان ابریشمی، دادسرای امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز مراجعه نموده شكایات خودرا نسبت به لیدر های دستگیر شده این كمپانی مطرح كنند تا زمینه محاكمه قانونی و رسیدگی سریع تر به پرونده مذكور و احقاق حقوق قانونی مالباختگان فراهم گردد.
1397/09/10
22:38:23
5.0 / 5
148
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل قانونی

حقوقدان

قیمت روز وکیل

دفاع

کانون وکلای ایران

وکیل دادگستری

وکیل قانونی