رییس دادگستری تهران مطرح كرد

تاكید بر رفع مشكلات صنعت گران شهرك صنعتی شمس آباد

تاكید بر رفع مشكلات صنعت گران شهرك صنعتی شمس آباد آی وكیل: رییس كل دادگستری استان تهران درخواست نمود كه برای رفع مشكلات مطروحه در شهرك صنعتی شمس آباد با عنایت به مقدورات قانونی تلاش های جدی صورت گیرد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست استانی اقتصاد مقاومتی گزارشی از بازدید اخیر خود و تنی چند از معاونین، از شهرك صنعتی شمس آباد بخصوص نتایج حاصل از نشست صمیمی با مدیران واحدهای مختلف به جمع حاضر نمایش نمود و مقرر گردید در حد مقدورات قانونی برای رفع مشكلات مطروحه در این شهرك، تلاش های جدی صورت گیرد.
ایشان سپس سخنان خود به ضرورت صرفه جوئی در هزینه های جاری تاكید و اظهار نمود: در این زمینه آیین نامه های مربوطه ابلاغ گردیده و پس لازم است درباب خرید تجهیزات اداری در بعد درون سازمانی با اولویت كالای ایرانی و در بعد برون سازمانی باز با پشتیبانی از تولید و شكوفا نمودن صنعت در اشكال مختلف آن با محوریت سیاست های اقتصاد مقاومتی، گام های موثری برداشته شود.
در ادامه جلسه، نجفی معاون اول دادستان تهران و صادق پور، مدیر كل بازرسی استان به نمایش گزارشی از پرونده های مهم اقتصادی و باز پیگیری مصوبات نشست قبل پرداختند و حسب مورد مباحث كارشناسی باز مطرح گردید.
درانتها تعدادی از حاضرین در جلسه نقطه نظرات خودرا پیرامون مسائل مطروحه بیان نمودند.1397/09/16
21:05:41
5.0 / 5
134
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع
وکالت ماهر

دادگاه

دفاع

توکیل

دادگاه

بررسی وکیلها