محكومیت قاچاقچیان سیگار در كرمانشاه

محكومیت قاچاقچیان سیگار در كرمانشاه به گزارش آی وكیل مدیركل تعزیرات حكومتی استان كرمانشاه از محكومیت عاملان قاچاق سیگار به پرداخت ۴.۳ میلیارد ریال در ۶ پرونده اطلاع داد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، داریوش جودكی با اشاره به رسیدگی به ۶ پرونده قاچاق سیگار و توتون، اظهار داشت: مامورین نیروی انتظامی از یك قاچاقچی تعداد ۲۷۹ هزار و ۱۷۰ هزار نخ انواع سیگار و یك هزار و ۲۳۰ بسته توتون قاچاق را در خودروی سواری جاسازی نموده بود كشف و گزارش تخلف را به تعزیرات حكومتی ارسال كردند كه پرونده در شعبه پنجم مبارزه با قاچاق كالا و ارز تعزیرات حكومتی كرمانشاه مطرح و با احراز تخلف، حكم به ضبط كالا های مكشوفه و پرداخت ۵۲۵ میلیون و ۶۰۴ هزار ریال جریمه نقدی با احتساب قیمت خودروی حامل در حق صندوق دولت صادر شد.

وی ادامه داد: در پرونده دیگری، با كشف ۵ هزار و ۱۲۰ بسته توتون خارجی توسط مامورین مبارزه با قاچاق كالا و ارز از یك خودرو سواری؛ پرونده در شعبه رسیدگی كننده بررسی و نهایتا متهم به پرداخت ۴۸۴ میلیون ریال جزای نقدی محكوم و حكم به ضبط محموله مكشوفه هم صادر شد.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان كرمانشاه همینطور از محكومیت ۵۱۳ میلیون ریالی عامل قاچاق ۵ هزار و ۵۰۰ بسته توتون خارجی در شعبه هشتم تعزیرات حكومتی كرمانشاه اطلاع داد.

ایشان در ادامه با اشاره به گزارش كشف ۲۳۹ هزار نخ سیگار خارجی، خاطرنشان كرد: نیروی انتظامی پلیس آگاهی كرمانشاه از دو دستگاه خودرو سواری در محور میان راهان كرمانشاه تعداد ۲۳۹ هزار نخ انواع سیگارت را كشف و پرونده در شعبه هشتم تعزیرات عنوان شد و بعد از احراز تخلف، شعبه مذكور حكم به ضبط محموله صادر و متهم را به پرداخت ۷۵۶ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محكوم نمود.

بنا به قول جودكی، عامل قاچاق ۳۹۰ هزار نخ سیگار قاچاق هم در شعبه تعزیرات حكومتی شهرستان كنگاور به ضبط محموله و پرداخت ۷۹۲ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محكوم شد.

مدیر كل تعزیرات حكومتی استان كرمانشاه در انتها اظهار داشت: یك قاچاقچی در محور اسلام آباد به كرمانشاه توسط پلیس آگاهی نیروی انتظامی دستگیر و پرونده به اداره كل تعزیرات حكومتی ارسالی و شعبه رسیدگی كننده بر مبنای مستندات قانونی، متهم را به ضبط كالای مكشوفه و پرداخت یك میلیارد و ۳۰۸ میلیون ریال جریمه نقدی با احتساب قیمت خودروی حامل در حق صندوق دولت محكوم نمود.1397/10/24
19:35:32
5.0 / 5
134
تگهای خبر: پرونده , تخلف , قانون , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالت ماهر

اخبار وکیل

قرار

استخدام وکالت

دادگستری

وکالتی

وکیل مجرب