قاضی دادگاه متهمان بانك سرمایه:

وثیقه تعیین شده برای متهمان بانك سرمایه به ۱۰ میلیارد تومان افزایش یافت

وثیقه تعیین شده برای متهمان بانك سرمایه به ۱۰ میلیارد تومان افزایش یافت به گزارش آی وكیل قاضی رسیدگی كننده به پرونده سه عضو پیشین هیات مدیره بانك سرمایه از افزایش میزان وثیقه تعیین شده برای آنها از ۳ به ۱۰ میلیاردتومان اطلاع داد.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، قاضی مسعودی مقام بعد از آخر چهارمین جلسه دادگاه بانك سرمایه در جمع خبرنگاران، اظهار نمود: پس از ۴ جلسه از رسیدگی به پرونده اتهامی آقایان و توجه افترا و عدم تناسب قرار وثیقه صادره و همینطور بیم فرار و متواری شدن متهمین تصمیم هیأت شاكله دادگاه بر این اساس بود كه قرار صادره از وثیقه افزایش پیدا كند.
وی اضافه كرد: با عنایت به اینكه آقایان هم اكنون قرار را تودیع نكردند و فعلاً اعتراضی هم ندارند روانه زندان می شوند تا ان شاءالله در آینده تصمیم درستی در مورد آنها گرفته شود.
مسعودی مقام در ارتباط با رقم وثیقه، اظهار داشت: میزان وثیقه ۱۰ میلیارد تومان است و وثیقه قبلی ۳ میلیارد تومان بود. اگر بانك سرمایه در جلسات دادگاه تقاضای مطالبه ضرر و زیان خویش را تقدیم دادگاه می كرد، اساساً قرار تأمین كیفری برای آقایان از تناسب بیشتری برخوردار بود.
وی در پایان، اضافه كرد: به علت اینكه خواستار مطالبات مالی نبودند بر مبنای مجازات پیش بینی شده در قانون برای آنها قرار صادر كردیم و تلاش می نماییم در فرجه قانونی و بعد از سپری شدن مهلت قانونی به وكلا رأی را صادر نماییم.1397/11/10
01:20:30
5.0 / 5
102
تگهای خبر: پرونده , دادگاه , زندان , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

آگهی رایگان وکالت

تنظیم وکالت

توکیل

کانون وکلای ایران

توکیل

وکیل مدافع

وکالت قانونی