دادستان عمومی و انقلاب سیرجان:

عامل تیراندازی در سیرجان بازداشت است

عامل تیراندازی در سیرجان بازداشت است به گزارش آی وكیل دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در تشریح آخرین جزئیات پرونده تیراندازی در این شهر اظهار داشت: هم اكنون عامل تیراندازی عمدی در خیابان ابوریحان سیرجان كه جوانی ۲۱ ساله است به همراه برادرش با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، "محسن نیك ورز" اظهار نمود: به دنبال یك نزاع قدیمی بین عامل تیراندازی و گروهی دیگر، ضارب بعد از تهیه اسلحه شكاری از پسر خاله اش ظهر روز شنبه ۱۳ بهمن ماه جاری به محل یك كارواش در خیابان ابوریحان سیرجان می رود و با انگیزه انتقام پنج نفر را با اسلحه زخمی می كند.
وی ادامه داد: سپس متهم پرونده به همراه برادرش به درب مغازه طرف دیگر نزاع رفته و برادر او را با چاقو مورد حمله قرار می دهد.

نیك ورز خاطرنشان كرد: در این حادثه سه نفر كه دو نفر از آنها برادر و فرد سوم پسرخاله متهم اصلی است با مبادرت به موقع مأموران پلیس امنیت عمومی دستگیر می شوند.

دادستان سیرجان اظهار داشت: هم اكنون وضعیت عمومی مصدومان حادثه مطلوب است و برخی از این افراد بعد از انجام مراحل درمانی از بیمارستان ترخیص شده اند.

به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، متهم سابقه دار بوده و قبل از آن به علت ساخت و نگهداری مشروبات الكلی و ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو در زندان بوده است.1397/11/15
20:37:46
5.0 / 5
167
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه
وکالتنامه

دادگاه

وکالت قانونی

دادگستری

قضایی

وکالت قانونی