در نشست خبری آغاز به كار دبیرخانه بازخوانی دهه ۶۰

دادستان كل كشور: برخورد با منافقین در تاریخ دستگاه قضائی یك برگه زرین است

دادستان كل كشور: برخورد با منافقین در تاریخ دستگاه قضائی یك برگه زرین است به گزارش آی وكیل دادستان كل كشور با اشاره به اینكه در تاریخ دستگاه قضائی برخورد با جریان نفاق یك برگه زرین است، اظهار داشت: این دستگاه توانست این جریان را به موقع و در جای خود بخشكاند و امروز هم قوه قضائیه در مقابل هر جریانی كه بخواهد در مقابل نظام، خواست ملت و امنیت كشور بایستد، ایستادگی خواهد نمود.


به گزارش آی وكیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین منتظری بامداد امروز در نشست خبری شروع به كار دبیرخانه «بازخوانی دهه ۶۰» با اشاره به جنایت های منافقین در كشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار نمود: باید از فضای مجازی برای نشان دادن چهره واقعی منافقین استفاده نماییم.
وی افزود: چرا باید اجازه بدهیم كه فقط دشمنان از این فضا برای اهداف خود استفاده كنند و جوانان ما را به سمتی كه می خواهند بكشند. مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود فرمودند «فضای مجازی یك تهدید و دو فرصت است» ما باید مواظب تهدیدات این فضا باشیم و از دو فرصت آن هم به خوبی استفاده نماییم.
دادستان كل كشور در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار نمود: قوه قضائیه همانطور كه در دهه ۶۰ مقتدرانه در مقابل جریان منافقین ایستاد هم اكنون هم با اقتدار در مقابل جریان نفاق ایستاده است.
وی افزود: در تاریخ دستگاه قضائی برخورد با جریان نفاق یك برگه زرین است، این دستگاه توانست این جریان را به موقع و در جای خود بخشكاند و امروز هم قوه قضائیه در مقابل هر جریانی كه بخواهد در مقابل نظام، خواست ملت و امنیت كشور بایستد، ایستادگی خواهد نمود.
منتظری خاطرنشان كرد: ما در قوه قضائیه سینه خویش را سپر بلاها و تیرها كرده ایم و از مردم مراقبت می نماییم.
ادامه دارد


1397/11/17
13:28:59
5.0 / 5
4079
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده