هیات منصفه مطبوعات: كریمی قدوسی مجرم نیست

هیات منصفه مطبوعات: كریمی قدوسی مجرم نیست به گزارش آی وكیل سخنگوی هیات منصفه مطبوعات اظهار داشت: جلسه رسیدگی به پرونده های مدیران مسئول خبرگزاری دانشجو، پایگاه خبری پارسینه و وبلاگ امت حزب الله بامداد امروز (یكشنبه) ۲۸ بهمن ماه در شعبه  ۹ دادگاه كیفری یك استان تهران به ریاست قاضی محمدی كشكولی برگزار گردید.


احمد مؤمنی راد در گفتگو با ایسنا در این باره اظهار نمود: پرونده اول مربوط به مدیرمسئول پایگاه خبری پارسینه بود كه به افترا نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی و با شكایت صدا و سیما تشكیل شده بود كه بعد از آخر جلسه دادگاه، هیأت منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مجرم ندانست.
وی ادامه داد: همینطور در جلسه امروز به پرونده مدیر مسئول پایگاه خبرگزاری دانشجو و نماینده مجلس كریمی قدوسی (مصاحبه شونده) به اتهامات افترا و نشر اكاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود كه با شكایت حسین فریدون برای هر دو متهم تشكیل شده بود. بعد از آخر جلسه دادگاه هیأت منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهمان را مجرم تشخیص نداد.
مؤمنی راد در انتها اظهار داشت: پرونده سوم مربوط به مدیرمسئول وبلاگ امت حزب الله به افترا نشر اكاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و با شكایت مدعی العموم بود كه با نظر اكثریت آرای هیأت منصفه مطبوعات مجرم شناخته نشد.1397/11/28
15:34:06
5.0 / 5
3955
تگهای خبر: پرونده , دادگاه , شكایت , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی