رییس مركز تحقیقات پزشكی قانونی خبر داد

جشنواره كارآفرینی مركز تحقیقات پزشكی قانونی

جشنواره كارآفرینی مركز تحقیقات پزشكی قانونی آی وکیل: رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی از برگزاری جشنواره کارآفرینی با هدف شناسایی ایده های نوین و بومی سازی ایده ها در فرودین ماه سال یک هزار و چهارصد آگاهی داد.


به گزارش آی وکیل به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، غلامرضا حسن زاده با بیان این مطلب اضافه کرد: با توجه به این که توانمندی های مختلفی در محققین و جوانان کشور درباب حل مسائل وجود دارد این جشنواره با هدف شناسایی ایده های نوین و بومی سازی ایده ها برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه مخاطبین این جشنواره کلیه پژوهشگران، صاحبان ایده، دانشجویان، استادان دانشگاه ها و سازمان پزشکی قانونی هستند، اشاره کرد: شرکت کنندگان می توانند بوسیله فرم موجود در سایت Legolomed.lmrc.ir طرح ها و ایده های خودرا ثبت کنند.

حسن زاده درباب مهلت ارسال آثار و نحوه برگزاری جشنواره اظهار نمود: ارسال ایده های فردی یا گروهی تا 27 اسفند ماه بطور رایگان در سایت Legolomed.lmrc.ir انجام و برگزاری کارگاه های آموزشی و منیتورینگ آنلاین نیز 17 فروردین ماه 1400 شروع می شود.

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی افزود: تیم ها از 17 تا 22 فروردین برای ارائه طرح به داورها حاضر می شوند و در نهایت در 23 فروردین 1400 ارائه نهایی را به داورها انجام خواهند داد. در روز اختتامیه هم سه تیم منتخب برای حمایت مالی و تجاری سازی محصول اعلام می شوند.

بگفته حسن زاده سه ایده برتر که قابلیت تجاری سازی داشته باشند، توسط مرکز تخقیقات پزشکی قانونی حمایت خواهند شد تا به مرحله تجاری سازی برسند. در این جشنواره به ایده برتر که رتبه اول را کسب کند 5 میلیون تومان جایزه نقدی به همراه 200 میلیون تومان حمایت مالی در امتداد تولید و تجاری سازی تعلق خواهد گرفت.

همین طور ایده دوم 3 میلیون تومان به همراه 100 میلیون تومان حمایت مالی در امتداد تولید و تجاری سازی و ایده سوم نیز از 2 میلیون تومان جایزه نقدی به همراه 50 میلیون تومان حمایت مالی در امتداد تولید و تجاری سازی بهره مند خواهد شد.

وی اشاره کرد: البته باتوجه به محدودیت های ناشی از پاندمی کرونا، جشنواره به صورت مجازی و با بهره گیری از بسترهای موجود برگزار می شود و تنها اختتامیه این جشنواره به صورت حضوری انجام می شود.

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی در آخر با تاکید بر اینکه بهره گیری از توان و دانش بومی، در حل مشکلات کشور و صرفه جویی ارزی نقش موثری خواهد داشت، اظهار داشت: مرکز تحقیقات پزشکی قانونی می تواند از یافته ها و ایده های نوین در زمینه بهینه سازی روش های آزمایشگاهی و استفاده بهینه از روش های تشخیصی قابل اعتماد و بهره گیری از روش های نوین آموزش در پزشکی قانونی و ورود به رهیافت همگرایی علوم و فناوری و کسب مرجعیت علمی در زمینه پزشکی قانونی استفاده نماید.

منبع:

1399/11/26
11:52:04
0.0 / 5
424
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده