مدیر كل پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه اعلام كرد

اعلام آمادگی قوه قضائیه برای همكاری با بخش خصوصی در ارائه محتوای پیشگیرانه از وقوع جرم

اعلام آمادگی قوه قضائیه برای همكاری با بخش خصوصی در ارائه محتوای پیشگیرانه از وقوع جرم به گزارش آی وکیل مدیرکل پیش گیری از وقوع جرم معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضائیه اظهار داشت: پیش گیری از جرم باید از سنین کودکی شروع شود و ما برای همکاری با بخش خصوصی در ارائه محتوای پیشگیرانه برای سنین کودک و نوجوان، اعلام آمادگی می نماییم.به گزارش آی وکیل به نقل از معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضائیه، تفاهم نامه ای میان اداره کل پیش گیری از وقوع جرم معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضاییه با مؤسسه فردای روشن بمنظور ارائه محتوای پیشگیرانه و ارتقاء آگاهی عموم جامعه، به امضا رسید.

در این مراسم فرزاد فرهادی راد مدیرکل پیشگیری ازوقوع جرم معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضائیه، با اشاره به ضرورت امر پیش گیری از وقوع جرم در جامعه اظهار داشت: پیشگیری موضوعی است که از بدو تولد انسان وجود دارد و در طول زمان حیاتش نیز استمرار خواهد داشت. پیش گیری از جرم باید از سنین کودکی شروع شود و ما برای همکاری با بخش خصوصی در ارائه محتوای پیشگیرانه برای سنین کودک و نوجوان، اعلام آمادگی می نماییم.

وی اضافه کرد: انسان در هر مقطعی در معرض لطمه ها و اتفاقات مجرمانه است و برای آنکه از این فضا در امان بماند، نیازمند فراهم شدن بسترهای لازم برای پیشگیری وجلوگیری از جرم است.

مدیرکل پیش گیری از وقوع جرم اشاره کرد: موضوع آموزش های عمومی و اطلاع عموم جامعه از قوانین و مقررات در جامعه مغفول مانده است که امیدواریم بواسطه اجرای این تفاهم نامه بتوانیم بسترهای لازم را برای این تحقق این امر فراهم نماییم.

وی بیان کرد: دغدغه آیت الله رئیسی بر مشارکت مردمی و بخش خصوصی در امر پیش گیری از وقوع جرم است، بنا بر این مشارکت شرکت های دانش بنیان و نهادهای مردمی، بیش از پیش مورد توجه معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضاییه قرار گرفته است.

فرهادی راد اظهار نمود: ما در معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم حمایت های لازم را خواهیم داشت تا موانع را به صورت قانونی مرتفع نماییم و از شما نیز انتظار داریم در جهت ارتقای آگاهی های عمومی و در حوزه بازی های کامپیوتر و کودک کارهای گسترده تری داشته باشید.

مرکز تخصص شتابدهی کودک راه اندازی می شود

در ادامه مجتبی سادات مدیر مؤسسه فردای روشن با اشاره به رویکرد کارهای مؤسسه اظهار داشت: بیش از ۱۰ سال از فعالیت مان در مؤسسه می گذرد و طی این سال ها با وجود چالش های بسیار بعنوان یک بخش خصوصی، توانستیم تولیدات بسیاری را در حوزه آثار دیجیتال برای کودکان و خانواده های شان داشته باشیم.

وی اضافه کرد: یقین داریم با حمایت های مورد انتظار در پروژه های مشترک با معاونت اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضائیه، شاهد خروجی های ملموس و قابل اندازه گیری هایی خواهیم بود.

سادات اظهار نمود: به زودی مرکز تخصص شتابدهی کودک را راه اندازی خواهیم کرد و خیلی از محتواهایی که مقرر است بر طبق تفاهم نامه آماده نماییم را در همین مرکز محقق خواهیم کرد.

منبع:

1399/12/04
13:55:07
0.0 / 5
194
تگهای خبر: تخصص , جامعه , دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده