هیات رئیسه اتحادیه سراسری كانون وكلای دادگستری:

شركت در انتخابات حقوق آحاد مردم است

شركت در انتخابات حقوق آحاد مردم است آی وکیل: هیات رئیسه اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران با اشاره به این که شرکت در انتخابات حق آحاد مردم است در اطلاعیه ای از وکلای فرهیخته در انتخابات دعوت کرد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، هیأت رئیسه اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران در اطلاعیه ای آورده است: «انتخاب بالاترین مقام اجرائی در کشور یعنی رییس جمهور از اهمیت خاصی برخوردارست. حق تعیین سرنوشت بعنوان یکی از حقوق اساسی ملت، می تواند در انتخاب رییس جمهور در هر کشور تجلی پیدا کند. طبق اصل ۳۵ قانون اساسی نظارت بر اجرای قانون اساسی و به ویژه اصول راهبردی مندرج در فصل سوم مربوط به حقوق ملت، از وظایف رییس جمهور می باشد.
بنابراین شرکت در انتخابات ۱۴۰۰ در روز ۲۸ خرداد همچون حقوق آحاد مردم است. از وکلای فرهیخته کانون های وکلای دادگستری سراسر ایران دعوت به عمل می آید که همانند مردم عزیز در این انتخابات شرکت کنند.
امید است با انتخاب رییس جمهور، صیانت و پشتیبانی از استقلال کاری وکلا قبل از پیش مورد اهتمام ایشان قرار گیرد. انتظار از رییس جمهور منتخب این است که از ظرفیت های قانونی و بین المللی این نهاد در دفاع از حقوق مردم استفاده نماید.»منبع:

1400/03/25
22:35:45
0.0 / 5
241
تگهای خبر: حقوق , دادگستری , شركت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده