دادستان آبادان:

در پرداخت دیه پرونده های متروپل تسریع می شود

در پرداخت دیه پرونده های متروپل تسریع می شود به گزارش آی وکیل خوزستان دادستان عمومی و انقلاب آبادان با تکیه بر تسریع در روند رسیدگی به پرونده های شاکیان متروپل، اظهار داشت: دستورات و اقدامات ویژه ای از جانب دستگاه قضایی به منظور رسیدگی فوری به پرونده متروپل آبادان صادر گردیده است.


حمید مرانی پور در جمع خبرنگاران اظهار نمود: پس از اینکه حادثه دلخراش برج متروپل آبادان در دوم خردادماه رخ داد بلافاصله همه عوامل اجرایی و قضایی در محل حادثه حضور بهم رساندند.
به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: دستورات و اقدامات ویژه ای از جانب دستگاه قضایی به منظور رسیدگی فوری به پرونده متروپل آبادان صادر گردیده است. حالا عملیات آواربرداری با سرعت خوبی شتاب گرفته و در جهت رسیدگی به وضعیت افراد زیان دیده و جان باختگان حادثه طی همفکری و هم افزایی که در شورای تأمین صورت گرفت مقرر شد اقدامات لازم صورت گیرد.
دادستان عمومی و انقلاب آبادان اظهار داشت: بنا به درخواست های قضایی و حقوقی خانواده های متوفیان و مصدومان، ستاد رسیدگی و پیگیری امور حقوقی و قضایی حادثه متروپل تشکیل شده است.
مرانی پور اظهار داشت: واحد ارشاد و معاضدت قضایی در این ستاد در نظر گرفته شده است و بعد از استماع فرد رجوع کننده، به درخواست وی در واحد مربوطه ستاد رسیدگی خواهد شد.
وی ضمن اشاره به صدور گواهی حصر و وراثت در ستاد رسیدگی و پیگیری امور حقوقی و قضایی و حقوقی حادثه متروپل، تصریح کرد: در این ستاد خدمات مشاوره به مصدومان حادثه متروپل عرضه می شود.
دادستان عمومی و انقلاب آبادان افزود: تشکیل پرونده پزشکی قانونی برای دریافت دیه مصدومان این حادثه همچون اقدامات ستاد رسیدگی و پیگیری امور حقوقی و قضایی و حقوقی حادثه متروپل است.
مرانی پور با تکیه بر تسریع در روند رسیدگی به پرونده های شاکیان متروپل، اظهار داشت: با رایزنی دادستان مرکز استان خوزستان تلاش در تسریع پرداخت دیه به این افراد شده است.
وی اضافه کرد: طبق هماهنگی با کانون وکلای استان خوزستان، دو تیم از وکلا برای افراد بی بضاعت این حادثه در نظر گرفته شده است.
منبع:

1401/03/14
13:40:59
0.0 / 5
355
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده