دستگیری 2 نفر به بهتان بی نظمی در نظام ارزی کشور

دستگیری 2 نفر به بهتان بی نظمی در نظام ارزی کشور آی وکیل: 2 نفر به بهتان بی نظمی در نظام ارزی کشور با بیش از 1 میلیون و 380 هزار یورو مبادله بدون مجوز ارزی در مهاباد دستگیر شدند.


به گزارش آی وکیل به نقل از میزان، ناصر عتباتی رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از دستگیری دو نفر به بهتان بی نظمی در نظام ارزی کشور در مهاباد آگاهی داد و اظهار داشت: حسب گزارش اداره اطلاعات مهاباد در خصوص این که فردی مبادرت به انجام معاملات بدون مجوز ارزی در مهاباد می کرد به این صورت که نامبرده با مشخصات هویتی افراد مختلف اقدام به دریافت ارز مسافرتی کرده و ارزهای دریافتی را در بازار آزاد به فروش می رساند. باتوجه به حساسیت امر، موضوع در دستور کار ویژه دادستانی قرار می گیرد.
وی افزود: در امتداد رسیدگی به این گزارش دادستان مهاباد پرونده را به شعبه بازپرسی این شهرستان ارجاع و دادیار دستور بررسی حساب ها و شناسایی اموال و همدستان متهم را صادر می کرد که با بررسی حساب های متهم مشخص می گردد متهم با ۴۳۸ شخص که ارز مسافرتی دریافت نموده اند مراودات مالی داشته و بیش از ۸۷۱ هزار یورو از صرافی ها ارز مسافرتی دریافت کرده است.
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی اضافه کرد: در ادامه تحقیقات یکی دیگر از همدستان متهم نیز شناسایی که با بررسی های انجام شده مشخص می گردد که او نیز با ۲۵۴ شخص دیگر که ارز مسافرتی دریافت کرده اند مراودات مالی داشته و بیش از ۵۰۹ هزار یورو از صرافی ها ارز مسافرتی دریافت کرده اند، با شناسایی این دو متهم، نامبردگان دستگیر و بعد از تفهیم بهتان با صدور قرار بازداشت جهت انجام تحقیقات بیشتر به بازداشتگاه اعزام شدند.
منبع:

1401/12/19
10:58:06
0.0 / 5
328
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی