رییس كل دادگستری استان كرمان با اشاره به مراسم سالگرد شهید سلیمانی:

برنامه های دستگاه قضائی هزینه ای به بیت المال تحمیل نمی كند

برنامه های دستگاه قضائی هزینه ای به بیت المال تحمیل نمی كند به گزارش آی وکیل کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اهمیت برنامه های خیرخواهانه و مردمی اظهار داشت: در دستگاه قضائی برای مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در برنامه ریزی به شکلی عمل شده که هزینه ای به بیت المال تحمیل نشود، برای اینکه با روحیه حاج قاسم سلیمانی همخوانی ندارد.


"یدالله موحد" بامداد امروز ششم دی ماه در نشست هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان کرمان با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای هفته مقاومت و مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار نمود: دستگاه قضائی استان خودرا مدیون این شهید بزرگوار می داند و وظیفه دارد هر چه در توان دارد در امتداد ترویج مکتب حاج قاسم به کار بگیرد تا قسمتی از دین خودرا ادا کند.
وی ادامه داد: ۶۳ برنامه در دستگاه قضائی استان کرمان برای سالگرد شهادت سیدالشهدای مقاومت پیش بینی شده که برنامه های خوبی است و جنبه خیرخواهانه دارد که شامل اهدای خون، ۶۳ ختم قرآن کریم، اجرای طرح احرار و... را شامل می شود.
موحد با اعلان اینکه یکی از برنامه های سالگرد شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی آزادی ۶۳ زندانی با همکاری ستاد دیه است، اشاره کرد: توسط انجمن پشتیبانی از زندانیان کرمان نیز ۱۳۳۵ بسته معیشتی و ۶۳ سری جهیزیه برای خانواده زندانیان تهیه شده و در روزهای سالگرد شهادت سردار سلیمانی توزیع می شود.
رئیس کل دادگستری استان کرمان اظهار داشت: تکمیل و بازسازی ۶۳ منزل مسکونی خانواده زندانیان انجام می شود که باید فضای رسانه ای این موارد را پوشش بدهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار نمود: دستگیری از انسان گرفتار در فرهنگ دینی و ملی ما نهادینه شده و بهترین سنت حسنه این بود که در زمان ورشکستگی یک بازاری، همکاران او گلریزان کرده و وی را از این وضعیت نجات می دادند.
موحد اضافه کرد: خارج از زندان نیز خیران کمک می کنند که فردی وارد زندان نشود و باید به این مسئله نیز پرداخته شود.
این مقام قضائی در آخر با اشاره به اهمیت برنامه های خیرخواهانه و مردمی اظهار داشت: در دستگاه قضائی برای مراسم سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در برنامه ریزی به شکلی عمل شده که هزینه ای به بیت المال تحمیل نشود برای اینکه با روحیه حاج قاسم سلیمانی همخوانی ندارد.
منبع:

1399/10/07
00:13:59
0.0 / 5
276
تگهای خبر: دادگستری , دستگیری , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده