فرجام آیت الله و طلبه انگلیسی نخوان

فرجام آیت الله و طلبه انگلیسی نخوان آی وکیل: درس خواندن طلاب برای آیت الله بر گرفتن نمره ارجحیت داشت بنا بر این اگر شاگردان با استعداد در درس و بحث کوتاهی می کردند به شدت توبیخ می شدند. وی در دورانی که خیلی از متدینان جامعه آموزش زبان انگلیسی را نادرست حتی حرام می دانستند یک طلبه را به سبب نیاموختن درس انگلیسی از مدرسه بیرون کرد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، امروز ۱۴ شهریور ماه چهل و یکمین سالروز ترور آیت الله علی قدوسی، دومین دادستان کل انقلاب اسلامی در سال ۱۳۶۰ است.
نظام نوپای جمهوری اسلامی از بدو پیروزی تا اولین ماههای استقرار با چالش ها و نابسامانی های عدیده ای روبرو بود. همین مساله دست مایه تعمیق دشمنی کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی و داغ شدن عملیات های خرابکارانه و تروریستی در ایران به امید سرنگون کردن نظام جدید سیاسی شد اما وقوف بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به این مسائل باعث شد ایشان در اولین ماههای استقرار نظام جمهوری اسلامی علاوه بر ساختارسازی در قوه مجریه و مقننه به ایجاد بخش های حاکمیتی بخصوص تاسیس دستگاههای نظارتی نوظهور متناسب با نوپایی نظام سیاسی اهتمام ورزند.
تاسیس دادگاههای انقلاب اسلامی در دوم شهریور ۱۳۵۸ یا ایجاد دادگاه ویژه روحانیت در بیستم مهر ۱۳۵۸ که تا آن زمان در دستگاه قضایی ایران سابقه نداشت، همچون ابتکارات امام امت بود.
ملا احمد قدوسی


منبع:

1401/06/14
11:19:54
0.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری