رییس كل دادگستری استان:

برخورد با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات در کرمانشاه تشدید می شود

برخورد با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات در کرمانشاه تشدید می شود به گزارش آی وکیل، کرمانشاه  رئیس کل دادگستری کرمانشاه از تشدید برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در استان آگاهی داد و اظهار داشت: برخورد با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات شدیدتر خواهد بود.


"شهرام کرمی" در گردهمایی فرماندهان انتظامی و دادستان های استان که در قرارگاه انتظامی امام علی (ع) کرمانشاه برگزار گردید، گفت: امروز امنیت جامعه با اهمیت تر از هر مسئله دیگری است و دستگاه قضائی و پلیس به عنوان حافظان نظم و امنیت جامعه باید بیش از پیش نسبت به آن توجه داشته باشند.
وی اظهار داشت: متاسفانه برخی جرائم و شرارت ها نظیر سرقت، تیراندازی و قاچاق سلاح و مهمات بیش از دیگر لطمه های اجتماعی امنیت جامعه را تهدید می کند و لازم است حتما برخورد جدی تری با این عوامل صورت گیرد.
کرمی با اشاره به اهتمام دستگاه قضائی برای برخورد با هرگونه ناامنی در کرمانشاه، از تشدید برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی آگاهی داد و اظهار داشت: در این بین با عاملان تیراندازی و قاچاقچیان سلاح و مهمات برخوردهای شدیدتری صورت خواهد گرفت.
رییس کل دادگستری کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش پلیس را نماد اقتدار و امنیت جامعه معرفی نمود و اظهار داشت: هرکسی بخواهد این امنیت را خدشه دار کند در حقیقت به امنیت خود لطمه زده است.
وی با اعلان اینکه پلیس در بطن جامعه و میان مردم حضور دارد و به خوبی مشکلات را درک می کند، اظهار داشت: تلاش و اهتمام فرمانده و مجموعه انتظامی استان برای حل این مشکلات و پیگیری مسائل مردم قابل ستایش است و حتما دستگاه قضائی نیز حمایت خواهدنمود.
کرمی هم چنین با تقدیر از حس مسئولیت پذیری فرمانده، مدیران و کارکنان انتظامی استان برای مساعدت با دستگاه قضائی، از طرح سردار حاجیان-فرمانده انتظامی استان- برای تبدیل شدن پلیس به ضابط قانون و مطالبه گری از دستگاه های اجرائی برای اجرای درست و بموقع وظایف شان حمایت کرد و اظهار داشت: عملیاتی شدن این کار می تواند موجب کاهش لطمه ها در استان شود.
عالی ترین مقام قضائی استان کرمانشاه اظهار داشت: نقش پررنگ پلیس در برقراری نظم و امنیت و کمک به مردم بر کسی پوشیده نیست و همه دستگاهها نیز موظف می باشند به مجموعه انتظامی کمک کنند تا مشکلات یکی بعد از دیگری از سر راه برداشته شود و مردم از رفاه و آسایش بیشتری برخوردار گردند.
وی اظهار داشت: دستگاه قضائی و پلیس به عنوان دو نهاد امنیت آفرین در جامعه بطورکامل با یکدیگر هماهنگ بوده و تلاش می کنند تا ضمن ارائه خدمات لازم به عموم شهروندان فضا را بیش از گذشته برای مجرمان تنگ کرده و اجازه عرض اندام به آنها ندهند.
منبع:

1402/09/18
11:40:43
0.0 / 5
247
تگهای خبر: آسایش , جامعه , خدمات , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده