انتقاد رئیس دادگستری از كُندی خدمات در جایگاه ها

کمبود نازل عامل صف های طولانی در جایگاه های سوخت سمنان

کمبود نازل عامل صف های طولانی در جایگاه های سوخت سمنان آی وکیل: به گزارش آی وکیل، سمنان رئیس کل دادگستری استان سمنان به دنبال دریافت گزارش های مردمی در خصوص کمبود نازل های فعال در جایگاه های سوخت و در نهایت تشکیل صفوف طولانی از وسایل نقلیه در جایگاه های عرضه سوخت، ضمن صدور دستورات قانونی لازم، از جایگاه عرضه سوخت شهر سمنان بازدید و بر ضرورت رفع مشکلات این بخش تاکید نمود.


محمدجعفر عبدالهی امروز، ۲۹ آذرماه در بازدید از جایگاه های سوخت سمنان که با حضور استاندار سمنان انجام شد اظهار نمود: بعد از اختلال اخیر در سامانه هوشمند سوخت و کوشش برای بازگرداندن شرایط به حالت قبل که با هوشیاری و همراهی مردم منجر به عبور از این اختلال شد، امکان استفاده از سوخت در استان فراهم گشته است.
وی با انتقاد از صفوف طولانی و تاخیر در خدمات دهی در پمپ های بنزین اضافه کرد: متأسفانه در جریان این بازدید، تأخیر در خدمت رسانی در جایگاه ها، مشاهده شد.
وی افزود: مهم ترین دلایل این تاخیر در خدمات رسانی، عدم بکارگیری نیروی کافی برای عرضه خدمات به مردم و کمبود نازل های فعال به صورت آفلاین و دستی است که منجر به تشکیل صفوف طولانی از وسایل نقلیه در خیابان منتهی به جایگاه شده است.
رئیس کل دادگستری استان سمنان افزود: کُندی در عرضه سوخت از هیچ جایگاه داری پذیرفته نیست و بایستی تأمین سوخت مورد نیاز و راه اندازی نازل ها به تعداد کافی و رفع دیگر نقصها جایگاه های سراسر استان به سرعت اتفاق بیفتد.
وی خاطرنشان کرد: به مسؤلان قضایی سراسر استان سمنان دستور داده شد، درصورتیکه بعضی از جایگاه های عرضه سوخت تابحال به سامانه یکپارچه هوشمند سوخت متصل نشده اند سوخت گیری در این جایگاه ها به صورت آفلاین و دستی اقدام گردد.
عبدالهی بااشاره به فراخوان مدیر عامل شرکت تولید و پخش فرآورده های نفتی استان سمنان، به متصدیان جایگاه ها تاکید کرد: متصدیان جایگاه ها از عرضه سوخت به عده ای افراد سودجو برای فروش سیار، گالنی و بدون ضابطه و خارج از نرخ های مصوب قانونی خودداری و در صورت مشاهده این گونه تخلفات، باید مراتب را به مراجع انتظامی و قضایی گزارش و مشکلات شناسایی شده را مرتفع کنند.
این مقام ارشد قضایی بر تسریع در خدمت رسانی به مردم تصریح کرد و اظهار داشت: با هر گونه تخلف در این بخش برخورد قانونی خواهد شد.
رئیس کل دادگستری استان سمنان در خاتمه اظهار نمود: ورود قانونی دستگاه قضایی استان به این مورد از حیث صیانت از حقوق عامه و نظارت بر حُسن اجرای قوانین است تا علاوه بر این که مشکلات جایگاه های عرضه سوخت با قید فوریت مرتفع شود، مردم بیشترین بهره مندی لازم را از دریافت خدمات عمومی کسب کنند.

منبع:

1402/10/01
13:26:50
0.0 / 5
272
تگهای خبر: تخلف , حقوق , خدمات , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده