رئیس دیوان عدالت اداری مطرح كرد

استفاده از همه ظرفیت های دیوان عدالت اداری در جهت سند تحول

استفاده از همه ظرفیت های دیوان عدالت اداری در جهت سند تحول رئیس دیوان عدالت اداری، در دیدار نوروزی با کارکنان، بر استفاده از همه ظرفیت های دیوان عدالت اداری در جهت سند تحول تاکید نمود.به گزارش آی وکیل به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام والمسلمین حکمتعلی مظفری رئیس دیوان عدالت اداری، در دیدار نوروزی معاونان، مدیران، قضات و کارکنان دیوان عدالت اداری ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان، بر استفاده از همه ظرفیت های دیوان عدالت اداری در جهت سند تحول تصریح کرد.

وی ضمن اشاره به «کینه توزی های نظام استکبار ضد جمهوری اسلامی ایران و مقاومت ملت ایران در طول چهار دهه از عمر نظام» ابراز امیدواری کرد که «در سال جدید شاهد گشایش های اقتصادی و رفع تحریم ها در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تدابیر مقام معظم رهبری باشیم».

رئیس دیوان عدالت اداری در بخش دیگری از صحبت های خود، به بعضی از تاکیدات رئیس قوه قضاییه اشاره نمود و خواهان تحقق این تاکیدات در محورهای پانزده گانه شد.

فراهم آوردن بستر لازم در جهت حمایت همه جانبه در جهت حل مشکلات قضات و کارمندان دستگاه قضایی همچون تاکیدات رئیس دیوان بود و آنرا در جهت اجرای کامل سند تحول بسیار موثر و اثرگذار نامید.

مظفری در ادامه به بعضی از محورهای پانزده گانه مورد تاکید رئیس قوه قضاییه اشاره نمود و اضافه کرد: کم کردن ورودی دستگاه قضایی، کاهش فرایند دادرسی، نخبه گزینی و اتقان آرا همچون مباحث مهم امسال است که بایستی با برنامه ریزی و مطالعه در جهت تحقق آن قدم برداشت.

وی اصلاح قوانین در اجرای سند تحول را در مجموعه دیوان عدالت اداری اجتناب ناپذیر دانست و اظهار داشت: لایحه تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری در مجلس مطرح است که در صورت تصویب آن بخش عمده ای از مشکلات و موانع در سند تحول قضایی رفع می شود.

رئیس دیوان عدالت اداری اجرای بموقع احکام ارتباط تنگاتنگ با مردم و حضور مسئولین در مساجد و اماکن و شنیدن سخنان مردم را از دیگر برنامه های سالجاری قوه قضاییه عنوان نمود و خواهان توجه به مشکلات مردم و خدمت رسانی بی منت به ملت شریف ایران شد.

منبع:

1401/01/15
10:01:51
0.0 / 5
308
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالت

مدافع

موکل

وکالت قانونی

دادگاه

وکیل ماهر

بررسی وکیلها