سامانه وکالت تخصصی رونمایی گردید

سامانه وکالت تخصصی رونمایی گردید به گزارش آی وکیل آیین رونمایی از سامانه وکالت تخصصی با حضور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه برگزار گردید.


به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در آیین رونمایی از سامانه وکالت تخصصی با تبریک اعیاد قربان و غدیر و هفته امامت اظهار نمود: یکی از برنامه های مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده در دوره ریاست جدید بحث وکالت تخصصی بوده است که امروز کلید خوردن این فعالیت کار بزرگی است؛ بخصوص این که این طراحی به شکل بومی و در خود مرکز انجام شده است.
عبدلیان پور افزود: امروز مرکز وکلا به این توان و قابلیت رسیده است که با اتکا به نیروها و ظرفیت های خود بتواند در خیلی از موارد رفع نیاز کند.
وی افزود: در آینده نزدیک تمام سامانه ها بومی و در خود مرکز مدیرت خواهند شد، تقاضا این است که دوستان به سمت قدم های بعدی بروند، باور داریم که می توانیم سایر نیازها را بسیار تخصصی و جزیی برآورده نماییم چون که به نیازهای خود به شکل کامل واقف هستیم.
عبدلیان پور با قدردانی از دست اندرکاران طراحی این سامانه اظهار داشت: این فعالیت را باید سرآغاز فعالیت ها و موفقیت های بعدی دانست. با تخصصی شدن امر وکالت بحث کاهش ورودی پرونده ها و اطاله دادرسی که معضل بزرگ سیستم قضایی است حل خواهد شد.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه اظهار داشت: یکی دیگر از مزایای تخصصی شدن وکالت هم می تواند این باشد که وکلا در تخصص ویژه و صنف خود مراجعان بیشتری خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: بطور قطع تعریف چنین سامانه ای سرمایه گذاری در امر وکالت است نه هزینه که می تواند در حوزه معاضدت هم یاری رسان باشد.
عبدلیان پور اظهار داشت: در راه پیشبرد اهدافمان در صورت نیاز بدون تعصب از سایر ظرفیت ها هم استفاده می نماییم. مرکز وکلا بعنوان یک بازوی اجرایی می تواند همراه همه دستگاههای اجرایی برای ورود و مساعدت در همه امور باشد.
قابل ذکر است مجموعا ۷ دپارتمان اصلی به ترتیب اقتصادی، املاک و اراضی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، فرهنگی و اجتماعی، اداری و استخدامی، کیفری و بین الملل و ۳۷ کمیته به صورت تخصصی در این سامانه تعریف شده است.1401/04/21
23:47:25
0.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

تنظیم وکالت

قرار
بررسی وکیلها

وکالت خانوادگی

دادگستری

دادگاه

استخدام وکالت