رئیس كل دادگستری استان سمنان:

تغییرات گسترده ای در دستگاه قضایی استان سمنان رقم خورد

تغییرات گسترده ای در دستگاه قضایی استان سمنان رقم خورد آی وکیل: رییس کل دادگستری استان سمنان از بروز تغییرات گسترده در چینش مدیران دستگاه قضایی در شهرستان های استان آگاهی داد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی دادگستری سمنان، محمد جعفر عبدالهی از انتصاب و تغییر تعدادی از مسئولان قضائی استان مشتمل بر شهرستان های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و میامی و دادگاه های عمومی بخش بسطام و امیرآباد آگاهی داد و بیان کرد: اقتضائات اجرای سند تحول و تعالی قضائی در امتداد ساختارسازی مبتنی بر چابکی، پویایی و جانشین پروری در دستگاه قضائی استان سمنان پیگیری می شود.
وی افزود: ارتقا کارایی و حفظ سطح قابل قبول ارائه خدمات و استفاده بهینه از امکانات و جلوگیری از هدر رفتن منابع باارزش با رویکرد عدم تداخل در عملکردها و عنایت به افزایش اعتماد و رضایت مراجعان در تشکیلات سازمانی مورد توجه است.
رئیس کل دادگستری استان سمنان اظهار داشت: رؤسای دادگستری های شهرستان های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار و همین طور معاون دادستان مرکز استان و دادستان های عمومی و انقلاب شاهرود، گرمسار و میامی و نیز رؤسای دادگاه های عمومی بخش بسطام و امیرآباد منصوب و شروع به کار کردند.
عبدالهی، اشاره کرد: تغییرات انجام شده به مفهوم تنزل سطوح پست های سازمانی مسئولان قضائی نیست، بلکه موضوع ارتقا و انتصاب سازمانی از شئون ضوابط هر سازمانی است که برای راهبری مطلوب اهداف و برنامه ها در مراجع قضائی نیز اقدام شده است.
وی اضافه کرد: مسئولان قضائی سراسر استان در عین اقتدار و صلابت قانونی در استیفای حقوق مشروع مردم با رشد و تقویت همدلی و اتحاد بین کارکنان قضائی و اداری بصورت جمعی و هماهنگ برنامه ها و ماموریت های تدوین شده را که در گرو رضایت مردم است دنبال خواهند کرد.
گفتنی است در سطح رؤسای دادگستری حوزه های قضائی مشتمل بر شهرستان های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار به ترتیب احمد مطهری نسب، علی تقی خاکی، حمید محمدیان و فرشید صفدری و حجت الاسلام رضی پارسا منش به عنوان معاون دادستان مرکز استان و همین طور دادستان های عمومی و انقلاب حوزه های قضائی شاهرود، گرمسار و میامی به ترتیب سید حسن میرکمالی، وحید محمدی و حسین فروتنی و رؤسای دادگاه های عمومی بخش بسطام و امیرآباد به ترتیب آقایان محمدرضا وقایعی و مهدی رجبی منصوب شدند.


منبع:

1402/04/14
12:06:15
0.0 / 5
288
تگهای خبر: حقوق , خدمات , دادستان , دادگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری