دادستان مركز خوزستان:

سرقت خط قرمز دستگاه قضایی خوزستان است

سرقت خط قرمز دستگاه قضایی خوزستان است به گزارش آی وکیل دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان اظهار داشت: سرقت خط قرمز ماست و دستگاه قضایی استان بر نمی تابد عده ای اموال عمومی را به سرقت ببرند.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، عباس حسینی پویا در جلسه کارگروه حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب استان خوزستان اظهار داشت: دستگاه قضایی خوزستان بر نمی تابد که عده ای بخواهند اموال عمومی را به سرقت ببرند و به زیرساخت های شهری در استان ضربه ای وارد کنند.
وی خاطرنشان کرد: سرقت خط قرمز ماست و همان گونه که تابحال در مورد سارقان کمترین عفو و تخفیفات را قائل بودیم از امروز هم به دادسراهای استان بخش نامه ارسال کردیم که نسبت به متهمان سرقت اشد مجازات را درخواست و در اجرای احکام هم سختگیرانه عمل کنند و به محکومان سرقت، مرخصی یا اشتغال به کار ندهند تا شاهد کاهش سرقت در استان باشیم.
حسینی پویا افزود: در کنار مجازات سارقان به یکسری اقدامات پیشگیرانه دیگر همچون افزایش روشنایی ها و ارتقای کیفیت ایمنی پل ها و همینطور تجهیز اماکن عمومی به دوربین های مدار بسته و پایش مانیتورینگ نیاز است.
وی اظهار داشت: هزینه ای که صرف نگهداری و بازپروری محکومان می شود از بیت المال است و اگر این هزینه صرف اقدامات پیشگیرانه شود، نتیجه مطلوب تری را در جامعه شاهد خواهیم بود.
به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، معاون جلوگیری از وقوع جرم دادگستری استان، معاونان دادستان اهواز، فرماندار و شهردار اهواز و کارون و تعدادی از فرماندهان نیروی انتظامی و پلیس در این جلسه حضور داشته و هر کدام هم به بیان راهکارهای خود پرداختند و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.
بازگشایی پل ششم اهواز ظرف ۴۵ روز آینده با همکاری شرکت صنایع فولاد اهواز و شهرداری شهرهای اهواز و کارون همچون مصوبات این نشست بود.


منبع:

1400/09/21
14:26:36
0.0 / 5
338
تگهای خبر: اموال , جامعه , حقوق , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری