کمک ۸ میلیاردریالی سران قوا به گلریزان ستاد دیه کشور

کمک ۸ میلیاردریالی سران قوا به گلریزان ستاد دیه کشور به گزارش آی وکیل، رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور اظهار داشت: سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با اختصاص رقمی معادل ۸ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، در سی و ششمین جشن گلریزان این نهاد مردمی مشارکت داشتند.


به گزارش آی وکیل به نقل از ستاد دیه کشور، سید اسدالله جولایی با بیان این خبر اظهار داشت: رمضان ۱۴۰۲ حجت الاسلام رئیسی با اهدای مبلغی معادل ۷ میلیاردریال، محمدباقر قالیباف با واریز مبلغ ۱.۵ میلیاردریال و حجت الاسلام اژه ای هم با اختصاص بخشی از حقوق ماهانه خود به میزان یکصد میلیون ریال در جهت آزادی محکومان غیرعمد همیار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند شدند.
رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور اضافه کرد: چراغ آیین گلریزان ستاد دیه کشور سال جاری هم طبق رسم هر ساله با کمک رهبر معظم انقلاب اسلامی روشن شده و با دریافت رقم ۱۵ میلیاردریال از جانب معظم له تا به امروز زمینه آزادی صدها زندانی جرایم غیرعمد را فراهم نموده است.
وی ضمن اشاره به ماهیت مردمی ستاد دیه اظهار نمود: منبع مالی تمام اقدامات حبس زداء ستاد دیه در سرتاسر کشور همواره متکی به کمک های دریافتی خیرین خداجو بوده و در این خصوص با توجه به جمعیت ۱۲ هزار نفری زندانیان جرایم غیرعمد موجود در سطح ندامتگاه ها، همیاری بیشتر طبقات مختلف اجتماعی و همراهی دیگر شخصیت های حقوقی و مسئولین نظام در برگزاری هرچه باشکوه این آیین معنوی انتظار می رود.
جولایی در مورد علل غیرحضوری بودن گلریزان سال جاری ستاد دیه کشور اظهار داشت: به سبب سفرهای نوروزی خیلی از هموطنان عزیز و همینطور حفظ سلامت خیرین در ایام شیوع سویه جدید کرونا مقرر گردید سی و ششمین آیین گلریزان ستاد دیه مرکز با شعار «شما هم دعوتید» به صورت غیرحضوری برپا شود تا چتر حمایتی ویژه «ماه مهمانی خدا» تا روزهای منتهی به عید فطر بر روی جمعیت زیادی از زندانیان نیازمند گسترده شود.
وی در مورد راه های ارتباطی خیران با ستاد دیه خاطرنشان کرد: با عنایت به سابقه و مقبولیت مراجعات حضوری به نمایندگی های ستاد دیه و حضور حداکثری خیرین در بعضی از جشن های گلریزان، اما عمده وجوه واریزی مردم شریف ایران برای امر حسنه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از راه پرداخت های برخط صورت می گیرد.
وی افزود: بعضی از هموطنان با وجود مهاجرت دائمی از مرزهای سرزمینی و جمع کثیری از اقشار مردمی بدون لحاظ مرزبندی های مختلف سیاسی از داخل و خارج با هدف مساعدت از محبوسان غیربزهکار، کمک های نقدی شان را از راه شماره های ۷۴/۷۴ (بانک ملت)، ۷۷۷۷ (بانک تجارت)، ۵۵۵۵۵ (بانک ملی) یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۷۵۰۳ (بانک ملی) به حساب ستاد دیه کشور واریز نموده و در ثواب این اقدام خداپسندانه مشارکت می جویند.1402/01/11
13:11:21
0.0 / 5
233
تگهای خبر: حقوق , زندان , سابقه , سند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده