دلخوش:

دستور رئیس قوه قضائیه برای پس گرفتن اموال نامشروع نیازمند قانون است

دستور رئیس قوه قضائیه برای پس گرفتن اموال نامشروع نیازمند قانون است آی وکیل: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس معتقد می باشد که دستورالعمل رئیس قوه قضائیه برای پس گرفتن اموال و دارایی های نامشروع باید در قالب قانون پیگیری شود تا از لطمه های احتمالی جلوگیری شود.


سیدکاظم دلخوش اباتری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به دستورالعمل رئیس قوه قضائیه برای پس گرفتن اموال و دارایی های نامشروع اظهار داشت: این مساله امر خوبی است، در کشور بعد از انقلاب اسلامی اموال و دارایی خیلی ها به صورت قارچ گونه رشد کرده است، بااینکه این امر باید در قالب قانون دنبال شود چونکه ممکنست است پیگیری این امر بدون قانون سبب هتک حیثیت افراد شود و به جامعه لطمه وارد کند.
وی ادامه داد: در این خصوص باید به بهتان زنی ها و تهمت زنی ها فکر نماییم، این مساله باید تحت عنوان قانون مورد توجه قرار بگیرد و همه جوانب آن دیده شود، برخورد با فساد امری مطلوب است ولی باید در قالب قانون صورت گیرد تا شاهد ایجاد چنددستگی در جامعه نباشیم.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس افزود: در صورتیکه لایحه این مساله به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ارجاع شود ما آمادگی داریم تا اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهیم.
منبع:

1399/10/24
12:59:09
0.0 / 5
188
تگهای خبر: جامعه , حقوق , قانون , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل قانونی

حقوقدان

قیمت روز وکیل

دفاع

کانون وکلای ایران

وکیل دادگستری

وکیل قانونی